آخرین و جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری

واکنش کارگردان سریال «روزگار جوانی» به انتقادها / بگذارید ۱۰ قسمت پخش شود، بعد مقایسه کنید!

واکنش کارگردان سریال «روزگار جوانی» به انتقادها / بگذارید ۱۰ قسمت پخش شود، بعد مقایسه کنید!

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: اصغر توسلی درباره حال و هوای این سریال و حواشی پیش آمده درباره آن صحبت کرد.

اصغر توسلی کارگردان سریال تلویزیونی روزگار جوانی، درباره انتقادهای اخیر نسبت به فصل جدید این مجموعه گفت: در قسمت اول یا دوم، برخی روزگار جوانی جدید را با نمونه‌های سال‌های گذشته مقایسه کردند. آن روزی که ما سری گذشته روزگار جوانی را ساختیم گروه بازیگران تازه کار خودشان را شروع کرده بودند و آرام آرام توسط مردم شناخته شدند و قصه سریال روایت شد.

وی ادامه داد: طبیعتاً در قسمت‌های ابتدایی نمی‌توان همه قصه سری جدید را گفت؛ متأسفانه برخی از دوستان اجازه ندادند که ۱۰ قسمت از سریال بگذرد و بعد نظرات خود را اعلام کنند.

توسلی اظهار کرد: من معتقدم در سری جدید روزگار جوانی قصه‌های به روز و جوانانه‌تر را خواهیم گفت. بازیگرانی که انتخاب شدند بچه‌های توانایی هستند و می‌توانند، مانند بازیگران سری قبل روزگار جوانی جایگاه خود را پیدا کنند. یادم است ما برای سری قبل از یک گروه ۲۵ نفره تست گرفتیم و در سری جدید از بین ۱۸۵ بازیگر تحصیلکرده بازیگران را گزینش کردیم.

این کارگردان بیان کرد: اجازه بدهید ۱۰ قسمت پخش شود و بعد با نمونه های قدیم مقایسه کنید. دو قسمت سری جدید را نمی‌توانیم با ۵۲ قسمت قبل مقایسه کنیم؛ چراکه ما در قسمت‌های اول تنها شخصیت ها را معرفی کردیم و هنوز قصه نگفته ایم.

۵۸۵۸

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا