آخرین و جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری

ماجرای انتخاب اسم «آرماگدون تایم» برای فیلم چیست؟

زمان آرماگدون فیلم آمریکایی در ژانر درام دورانی به نویسندگی و کارگردانی جیمز گری است که در سال میلادی جاری منتشر شد. ان هتوی، آنتونی هاپکینز و جرمی استرانگ در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.
زمان آرماگدون که توسط داریوش خُنجی در ایالت نیوجرسی فیلم‌برداری شده برای رقابت دریافت نخل طلای جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ انتخاب شد و توسط فوکس فیچرز در آمریکا اکران می‌شود.
جیمزگری در گفت‌وگو با مووی وب می‌گوید: عنوان آرماگدون معانی بسیاری دارد و با لحاظ تمام چیزهای دربرگیرنده خود، این احساس وجود دارد که نامی فوق‌العاده برای فیلم است.
او گفت: من قصد نداشتم عنوان فیلم فقط در مورد چیزی خاص باشد. این یک آرماگدون برای بچه هاست. این جامعه است، آغاز نوعی آرماگدون بالقوه برای خود ایده دمکراسی. فکر می‌کنم ما شاهد آن هستیم.
گری می‌گوید سیاستمداران به طور دائم در سال ۱۹۸۰ به دلیل جنگ سرد با اتحاد جماهیر شوروی {سابق} درباره آرماگدون صحبت می‌کردند.
او البته تأکید کرد «من یک طرفدار بزرگ کلش بودم و بارها و بارها به آهنگ آرماگدون تایم گوش کردم.»
جیمزگری همچنین در گفت و گو با نیویورک تایمز از تصمیم بازیگران غیریهودی برای بازی در نقش‌های‌ یهودی دفاع و با محکوم کردن این‌ ایده که فقط باید به دنبال بازیگران‌ یهودی برای این نقش‌ها بود گفت این کار فقط به کلیشه‌سازی منجر می‌شود.
در آرماگدون تایم، بازیگرانی چون آنتونی هاپکینز که غیریهودی است، در نقش شخصیت‌های‌ یهودی ظاهر می‌شوند.

۵۷۲۴۵

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا