آخرین و مهمترین خبرهای جهان

تحلیل رسانه‌های عبری از سخنرانی دبیرکل حزب‌الله

اداکسو
تحلیل رسانه‌های عبری از سخنرانی دبیرکل حزب‌الله

ایسنا نوشت: رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که اظهارات دوشنبه شب دبیرکل حزب‌الله لبنان یکی از مهم‌ترین سخنرانی‌های او طی چند سال اخیر بوده است.

به گزارش شبکه خبری المیادین، رسانه‌های رژیم صهیونیستی در واکنش به سخنرانی شب گذشته سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان سخنان وی را یکی از مهم‌ترین سخنرانی‌های او طی چند سال اخیر خواندند.

در همین حال، "روعی کایس"، کارشناس مسائل عربی شبکه عبری زبان "کان" گفت: سخنرانی شب گذشته نصرالله شبیه به سخنرانی است که او برای نخستین بار علیه عربستان به دلیل جنگ یمن ایراد کرد.

وی اظهار کرد: همه چیز به اسرائیل مرتبط نیست.

کایس ادامه داد: در نهایت نقاب‌ها از چهره داخلی لبنان برداشته شد و نبرد با حزب مسیحی "القوات اللبنانیه" تحت ریاست سمیر جعجع در ابتدای مسیر است.

روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت نیز نسبت به سخنرانی سید حسن نصرالله واکنش نشان داد.

این روزنامه در این باره نوشت: نصرالله از ذکر نام سمیر جعجع خودداری کرد و در پایان گفت که حزب القوات اللبنانیه و رئیس آن بزرگ‌ترین خطر برای لبنان هستند.

دبیرکل حزب‌الله لبنان دوشنبه شب درخصوص آخرین تحولات مربوط به لبنان از جمله حادثه «الطیونه» بیروت صحبت و این اتفاقات را مهم و خطرناک توصیف کرد.

سید حسن نصرالله حزب القوات اللبنانیه به ریاست سمیر جعجع را بزرگترین تهدید علیه مسیحیان لبنان دانست و گفت برنامه این حزب در حادثه الطیونه ایجاد جنگ داخلی در کشور بوده است.

311311

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا