آخرین و جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری

احمدرضا احمدی: با توهین بازنشسته شدم

اداکسو
احمدرضا احمدی: با توهین بازنشسته شدم

احمدرضا احمدی، شاعر شناخته‌شده و صاحب‌سبک معاصر می‌گوید از چند میلیارد آدمی که روی زمین زندگی می‌کنند فقط با ابراهیم گلستان و مسعود کیمیایی در ارتباط است و با دختر و دامادش!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «اگر حالم خوب بود و جانی داشتم، بیشتر صحبت می‌کردم اما رُک‌وراست بگویم جان ندارم و با یک تلنگر بهم می‌ریزم» این بخشی از صحبت‌های احمدرضا احمدی، شاعر شناخته‌شده و صاحب‌سبک معاصر است وقتی با او تماس می‌گیریم و می‌خواهیم به بهانه ۹۹ سالگی ابراهیم گلستان، از او بگوید.

احمدرضا احمدی ضمن صحبت‌ در مورد ابراهیم گلستان، می‌گوید: «اگر حالم خوب بود و جانی داشتم، بیشتر صحبت می‌کردم اما رُک‌وراست بگویم جان ندارم و با یک تلنگر بهم می‌ریزم. من یک‌بار سکته قلبی کرده‌ام و در سال اخیر، دو مرتبه سکته مغزی. الان هم حتی از اتاقم بیرون نمی‌آیم. به خاطر کرونا هم نیست. از سال ۱۳۷۳ که با توهین بازنشسته شدم دیگر از خانه بیرون نرفتم و با هیچ‌کس هم تماسی ندارم. گاهی مسعود کیمیایی تلفن می‌کند و گاهی ابراهیم گلستان. از چند میلیارد آدمی که روی زمین زندگی می‌کنند من فقط با این دو نفر در ارتباطم و با دخترم و دامادم و خدا را شکر می‌کنم که بلدم سر خودم را گرم کنم و نه با افیون و نه با الکل، می‌توانم همچنان کار کنم. نقاشی می‌کنم، شعر می‌نویسم، کتاب می‌خوانم و بناست در آذرماه برایم در ایرانشهر نمایشگاه نقاشی بگذارند و دیگر همین.»

متن کامل این گفت‌وگو را در تاثیری که ابراهیم گلستان بر من و نسلِ من گذاشت غیرقابل انکار است بخوانید.

۵۸۲۵۹

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا