آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

دیدار مسئولان فدراسیون ووشو با فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ/ سردار رحیمی: با همه توان در کنار ووشو می‌مانیم

دیدار مسئولان فدراسیون ووشو با فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ/ سردار رحیمی: با همه توان در کنار ووشو می‌مانیم

مسئولان فدراسیون ووشو در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، حضور تیمی از این نهاد در لیگ برتر ووشو را فرصتی استثنایی توصیف کردند.

اخبار ورزشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، مسئولان فدراسیون ووشو همزمان با هفته نیروی انتظامی با سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ دیدار و گفت‌وگو کردند.

صدیقی رئیس فدراسیون ووشو ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل خدوم نیروی انتظامی به ویژه سردار رحیمی به دلیل ایجاد امنیت در شهر بزرگ تهران خاطر نشان کرد: حضور تیم پاس ناجا در لیگ برتر ووشو فرصتی استثنایی است. تیم‌داری پاس ناجا همچنین باعث افزایش اعتبار لیگ ووشو می‌شود و امیدوارم که این حضور برای سال‌های پیش رو نیز با قدرت ادامه داشته باشد.

همچنین سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با تقدیر از زحمات مسئولان فدراسیون گفت: تیم تحت مدیریت صدیقی طی 1.5 سال اخیر عملکرد قابل توجهی هم در حوزه قهرمانی و هم در حوزه همگانی داشته است. من از اقدامات خوبی که طی این مدت انجام شده است، تشکر می‌کنم، چرا که شاهد تأثیرات آن در بخش‌های مختلف هستیم.

وی با اشاره به تیم‌داری نیروی انتظامی در لیگ برتر ووشو خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی و بالطبع تیم پاس ناجا با همه توان در کنار فدراسیون ووشو خواهد بود و امیدوارم بتوانیم شرایط خوبی را به سهم خود برای این رشته فراهم کنیم.

در این دیدار امیر صدیقی رئیس فدراسیون، حسین اوجاقی و زهرا ناطقی نواب رئیس، علی صدیقی دبیر، مجید ملکی مدیر تیم‌های ملی، میرعرب خزانه‌دار و سعید حیدری مشاور فنی رئیس فدراسیون ووشو و سرهنگ احمدی دبیر هیئت ووشو نیروهای مسلح و مشاور فرماندهی حضور داشتند و به بیان نظرات خود درباره مسائل مختلف از جمله تعامل فی مابین پرداختند.

صدیقی: برای موفقیت کوراش در بازی‌های هنرهای رزمی برنامه‌ریزی کرده‌ایم/ شالوده کادرفنی تیم‌های ملی ووشو حفظ می‌شود

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا