آخرین اخبار روز استان های ایران

حمایت از مظلومان و مستضعفان مهمترین ویژگی ارتش است

 حمایت از مظلومان و مستضعفان مهمترین ویژگی ارتش است

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: کشورهای مظلوم منطقه با اقتدار نیروهای مسلح ما در مقابل ظلم و بیداد مستکبران ایستادگی کردند و قدرت جبهه مقاومت برای کشورهای مظلوم اقتدار آفریده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه لشکر 16 زرهی قزوین که در سالن اجتماعات 29 فروردین برگزار شد، اظهار کرد: امنیت، آسایش و آرامش امانت الهی است و ارتش و نیروهای عزیز و مقتدر مسلح، امانت‌دار آسایش و امنیت مردم هستند و مردم به شما افتخار می‌کنند.

او تصریح کرد: عزیزان ارتشی در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، خیلی به موقع امانت عزت و اقتدار را به ارمغان آوردند و از انقلاب و مردم حفاظت و حراست کردند و این افتخار بسیار بزرگی است که تا قیامت ماندگاری پیدا می‌کند.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: الحمدالله کشورهای مظلوم منطقه با اقتدار نیروهای مسلح ما در مقابل ظلم و بیداد مستکبران ایستادگی کردند و قدرت جبهه مقاومت امروز تاثیرگذار است و برای کشورهای مظلوم اقتدار آفریده است.

او تصریح کرد: خداوند فرمان داده تا امانت‌ها به اهلش سپرده شوند و به عدالت و جوانمردی عادت کنید و همه جا از حق حمایت و پاسداری کنید و از مظلومان و مستضعفان پشتیبانی کنید.

امام جمعه قزوین بیان کرد: خداوند تاکید کرده اگر مطیع خدا و رسولان خدا(ص) باشید، می‌توانید از امانت‌ها پاسداری کنید و امروز در هر مسئولیتی قرار داریم با تکیه بر همین راهنمایی خدای متعال می‌توانیم پاسدار امانت‌ها باشیم.

در پایان مراسم از خدمات امیر بابک جلالی فرمانده قبلی قرارگاه عملیاتی لشکر ۱۶ زرهی قدردانی و امیر حسین محمد شفیعی به عنوان فرمانده جدید این قرارگاه معرفی شد.

48

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا