آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

تداخل دور رفت لیگ برتر کشتی با مسابقات امیدهای جهان

دور رفت لیگ برتر کشتی در شرایطی آغاز می‌شود که مسابقات با تورنمنت زیر ۲۳ سال جهان تداخل دارد و برخی تیم‌ها، کشتی‌گیرانی در تیم اعزامی به صربستان دارند.

اخبار ورزشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بعد از برگزاری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان جهان طی روزهای 10 تا 18 مهر ماه در اسلو، آخرین تورنمنت جهانی در سال 2021 روزهای 10 تا 16 آبان ماه، در رده سنی زیر 23 سال در بلگراد صربستان برگزار می‌شود.

تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی کشورمان در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد. تیم کشتی فرنگی با سه مرحله اردو و تیم کشتی آزاد با دو مرحله اردوی آماده‌سازی، مهیای شرکت در این رقابت‌ها شده‌اند.

یزدانی: قرار است در وزن دیگری کشتی بگیرم

هدایت این دو تیم را تقی اکبرنژاد و فرشاد علیزاده برعهده دارند.

این در حالی است که سازمان لیگ کشتی پیش‌تر اعلام کرده بود که دور رفت فصل جدید لیگ برتر به‌صورت متمرکز، در چهار گروه و به ترتیب روزهای 3، 4، 5 و 7 آبان در شهرهای تبریز، البرز، مشهد و مازندران برگزار می شود.

پشتام: بعد از درگذشت مادرم دیگر نمی‌خواستم کشتی بگیرم

با توجه به برنامه‌ریزی فدراسیون کشتی برای ماه‌های پیش رو و تصمیم به برگزاری مسابقات قهرمان کشوری، جام تختی، مسابقه دوستانه با آمریکایی‌ها و … بعید به نظر می‌رسد تعویق هیچ مسابقه‌ای به دلیل تداخل دور رفت لیگ با کشتی امیدهای جهان در دستور کار مدیران فدراسیون باشد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا