آخرین اخبار روز استان های ایران

تبریک مدیر عامل شرکت عمران آب و خدمات کیش به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت

تبریک مدیر عامل شرکت عمران آب و خدمات کیش به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت

عبدالنبی شرفی مدیر عامل شرکت عمران ، آب و خدمات، کیش طی پیامی ضمن تبریک آغاز هفته وحدت ، با اشاره به فضای همدلی ساکنان جزیره، این منطقه را نمونه غرور آفرینی از دوستی و انسجام شیعیان و اهل تسنن دانست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از کیش در این پیام از سوی مهندس شرفی مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت عمران آب و خدمات کیش آمده است:

بسم الله النور

ماه ربیع الاول یاد آور میلاد آخرین رسول نور و مهربانی و پیام آور صلح و دوستی است و هفته وحدت نماد همدلی پیروان راستین و حقیقی مکتب انسان ساز اسلام است. مکتبی که در سایه اخلاق مداری و عطوفت، پیروان خویش را به مسیر سعادت دنیا و آخرت رهنمون می شود.

اگرچه پس از گذشت قرن ها هنوز دشمنان آزادی و عدالت با تمسک به انواع نیرنگ‌ها و ابزارهای نوین رسانه ای و راه اندازی جنگ های روانی و اقتصادی سعی در خدشه دار کردن چهره اسلام و تفرقه افکنی در میان مسلمانان دارند . اما غافلند که با تمسک به آموزه های دین مبین اسلام و تاسی به منش و روش رسول اکرم (ص) که همانا همدلی ، مهرورزی است تمامی این توطئه ها نقش بر آب گشته و نوای خوش انسجام و مودت مسلمانان در سراسر جهان طنین شده است.

جزیره کیش نیز نمونه غرور آفرینی از دوستی شیعیان و اهل تسنن است که به مدد اخلاق مداری ساکنان، درایت ائمه جمعه و دیگر بزرگان و علمای دینی ضمن حضور پر شور و شعور در آیین های مذهبی، در فضایی همدلانه در کنار هم به زندگی و کار و تجارت مشغولند و برای آبادانی این جزیره زیبا دوشادوش هم تلاش می کنند.

اینجانب با تبریک میلاد با سعادت رسول اکرم حضرت محمد مصطفی (صلی) ، آغاز هفته وحدت را به تمام مسلمانان جهان و دوستداران آزادی‌ و عدالت به ویژه ساکنان و گردشگران جزیره کیش تبریک و تهنیت عرض نموده؛ از پروردگار متعال سربلندی و سرافرازی مسلمانان را مسئلت می‌نمایم.

46

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا