آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

برخی از چهره‌های نامدار کشتی در کنار مردم زلزله زده اندیکا

برخی از چهره‌های نامدار کشتی در کنار مردم زلزله زده اندیکا

برخی از چهره‌های نامدار کشتی با حضور در مناطق زلزله زده شهرستان اندیکا با مردم روستاهای آسیب دیده دیدار کردند.

اخبار ورزشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، وقوع چند زمین لرزه پیاپی در هفته دوم و سوم مهرماه 1400 با شدت‌های مختلف آرامش را از مردم شهرستان اندیکا در خوزستان سلب کرد و خسارت‌های جبران ناپذیری به در روستاهای این منطقه وارد کرد به طوری که در پی این زلزله‌ها منازل تعداد زیادی از اهالی روستاهای اندیکا تخریب شد و ساکنان این روستاها در حال حاضر به حداقل‌ها زندگی نیازمند هستند.

در همین راستا برخی از چهره‌های نامدار و عنوان‌دار کشتی همچون رسول خادم قهرمان جهان و المپیک، علی اصغر بذری نایب قهرمان جهان به همراه پرویز پرستویی هنرمند خوشنام سینما، تئاتر و تلویزیون با حضور در روستاهای آسیب دیده ضمن ابراز همدردی، تعدادی اقلام معیشتی را نیز بین مردم این منطقه توزیع کردند.

علی اصغر بذری در رابطه با حضورش در روستاهای زلزله زده اندیکا اظهار داشت: متاسفانه شاهد صحنه‌های ناراحت کننده‌ای بودیم، حجم خسارت‌های وارد شده در کنار محرومیت‌های بسیار و نبود راه‌های دسترسی راحت، موجب شده که مردم آسیب دیده از زلزله شرایط مناسبی نداشته باشند.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود، رسیدن فصل سرما، وسعت مناطق زلزله زده و جاده های صعب العبور کار امداد رسانی واقعاً مشکل است و حتماً باید بخش‌های دولتی وارد عمل شوند.

دارنده مدال نقره رقابت‌های جهانی سال 2006 خاطرنشان کرد: در صورت عدم اقدام عاجل از سوی مسئولین ذیربط، به طور حتم مردم این منطقه زمستانی طاقت فرسا و بسیار سخت را پیش رو خواهند داشت.

یزدانی: قرار است در وزن دیگری کشتی بگیرم/ باید یک مشکل را در مسابقاتم برطرف کنم

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا