آخرین اخبار روز استان های ایران

اختصاص ۲۷۵ میلیارد تومان بودجه عمرانی به شهرستان خرم آباد

اختصاص ۲۷۵ میلیارد تومان بودجه عمرانی به شهرستان خرم آباد

جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه بخش بیرانوند امروز ۲۵ مهرماه به ریاست طولابی، فرماندار خرم آباد با حضور مدیران اجرایی شهرستان و بخش بیرانوند، امام جمعه و بخشدار بیرانوند در محل بخشداری برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، فرماندار خرم اباد در ابتدای این جلسه با اشاره به اقدامات خوب انجام گرفته در حوزه خدمات آب ، برق ،گاز و راههای مواصلاتی توسط مسئولین در بخش بیرانوند، بر ضرورت ارایه خدمات شایسته مردم قدرشناس و ولایتمدار این بخش تاکید نمود.

جعفر طولابی بودجه عمرانی سال جاری شهرستان را علیرغم تمامی مشکلات و تنگناهای مالی دولت،بیش از ۲۷۵ میلیارد تومان اعلام و از مسئولین دستگاه های اجرایی خواست تا فرایند اجرای پروژه ها را با انتخاب پیمانکار آغاز کرده و با توجه به شرایط ویژه آب و هوایی و سرمای زودرس هوا در این بخش، اولویت کاری خود را پروژه های بخش بیرانوند قرار دهند.

وی افزود: در این جلسه آخرین وضعیت طرح ها و پروژه ها در حوزه های مختلف از جمله آب ، برق ، گاز، بهداشت و درمان ، مخابرات،ارتقا ایمنی راههای مواصلاتی، طرح هادی روستاها،و خدمات شهری مورد بررسی قرار گرفت و پیرامون رفع موانع و مشکلات موجود آنها تصمیم گیری و بر ضرورت تسریع در اجرای پروژها تاکید شد.

همچنین فرماندار مرکز لرستان ضمن تشکر از حضور مسولین آزاد راه در جلسه، با اشاره به احداث و بهره برداری از پروژه بزرگ آزادراه خرم آباد-بروجرد، خواستار رفع نواقص موجود، خصوصا مشکل دسترسی مردم بخش بیرانوند به آزادراه و همچنین رفع نواقص موجود از جمله سیستم روشنایی و نصب علایم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی شد.

طولابی با اشاره به اهمیت و ضرورت احداث پایگاه امدادجاده ای برای پوشش دهی مسیرهای مواصلاتی بخش بیرانوند و آزادراه خرم اباد-بروجرد، از جانمایی و استقرار این پایگاه در روزهای آینده خبر داد و از ریاست هلال احمر شهرستان خواست تا در انجام فرایند استقرار این پایگاه با همکاری بخشداری و خیرین محلی تسریع نمایند.

در ادامه این جلسه درخصوص تهیه و واگذاری زمین مورد نیاز جهت احداث یک پست برق ۶۳ کیلوولت برای رفع کامل مشکل نوسانات برق این منطقه تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا