آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

5 کاراته‌کا به اردوی تیم ملی بانوان برای مسابقات قهرمانی آسیا اضافه می‌شوند/ ترکیب کومیته تیمی برای مسابقات جهانی مشخص شد

5 کاراته‌کا به اردوی تیم ملی بانوان برای مسابقات قهرمانی آسیا اضافه می‌شوند/ ترکیب کومیته تیمی برای مسابقات جهانی مشخص شد

به منظور آمادگی هرچه بیشتر تیم ملی کاراته بانوان برای مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان، ۵ کاراته پس از انتخابی روز هشتم آبان ماه به اردو اضافه می‌شوند.

اخبار ورزشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، پس از برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی بانوان سارا بهمنیار، طراوت خاکسار، رزیتا علیپور، مبینا حیدری و لیلا برجعلی به عنوان نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان 2021 برگزیده شدند.

طبق اعلام کادرفنی تیم ملی بانوان آویشن باقری نیز بر اساس سوابق قهرمانی، نتایج قهرمانی کشور و نتایجی که در مسابقات انتخابی کسب کرد به عنوان یکی از اعضای کومیته تیمی انتخاب شد تا ترکیب تیم ملی در بخش کومیته تیمی نیز نهایی شود.

همچنین قرار است پیش از آغاز آخرین مرحله اردوی تیم ملی بانوان برای مسابقات قهرمانی جهان ( 12 تا 19 آبان ماه) تمام کاراته کاهایی که در مسابقات انتخابی حضور داشتند و نتوانستند مجوز شرکت در مسابقات قهرمانی جهان را بدست آوردند، مبارزاتی با یکدیگر داشته باشند تا در نهایت 5 نفر برتر اوزان به منظور حضور احتمالی در مسابقات قهرمانی آسیا به اردو ملحق شوند.

زمان برگزاری انتخابی این کاراته کاها هشتم آبان ماه خواهد بود و اسامی ورزشکاران شرکت کننده در آن به شرح زیر است:

وزن منفی 50 کیلوگرم: معصومه محسنیان، سوده خلیلی، فاطمه قاسمی، محبوبه امیدی، سحر شیروانی و زهرا طراز پور

وزن منفی 55 کیلوگرم: فاطمه سعادتی، الهه هزاریان، سارا دهقان و زهرا بنیانی

ورن منفی 61 کیلوگرم: شیما آل سعدی، مهدیس دوستی، فاطمه طرازپور، ملیکا احدی و فاطمه ساداتی

وزن منفی 68 کیلوگرم: سیتا محمدی، زهرا یاوری، آیناز نبی نیا، شقایق واحدی و مهدیه مهدی نیا

وزن مثبت 68 کیلوگرم نیز: حدیثه طالبی، شادی شریعتی، معصومه محرمی، پریناز گلبندی، شنه کاظمی، ساناز امیری و شبنم واحدی

لازم به یادآوری است که ترکیب نهایی تیم ملی بانوان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا 2021 به میزبانی قزاقستان از میان کاراته کاهای حاضر در اردو و با توجه به نتایج تیم ملی در مسابقات قهرمانی جهان و امکان جابجایی در برخی اوزان، اعلام خواهد شد.

مسابقات قهرمانی آسیا از 28 آذر تا یک دی در آلماتی قزاقستان برگزار می‌شود.

دیدار اعضای هیئت رئیسه فدراسیون کاراته با وزیر ورزش و جوانان

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا