آخرین و مهمترین اخبار سیاسی

یک انتصاب جدید در وزارت دفاع

یک انتصاب جدید در وزارت دفاع

ایسنا نوشت: با حکم وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، مهندس سید مصطفی هاشمی گلپایگانی به عنوان مدیر عامل جدید سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع منصوب شد.

به نقل از وزارت دفاع، سردار فرحی در این مراسم با اشاره به ایام پیش روی هفته وحدت و میلاد حضرت رسول اکرم و امام صادق (ع) لازمه تبعیت و تأسی به رسول اکرم (ص) را در توسعه اخلاق دانست و افزود: حضرت رسول اکرم (ص) فرستاده شد تا فضیلت های اخلاقی را در بین جهانیان بسط و گسترش دهد.

وی با اشاره به ویژگی های یک مدیر موفق، مهندس هدایت مدیر عامل سابق سازمان توان را نمونه یک مدیر جهادی و انقلابی عنوان کرد و یادآور شد : یکی از اثرات ارزشمند این مدیر انقلابی، مهر و محبتی است که به واسطه این نوع مدیریت در بین کارکنان این سازمان شکل گرفته شده است.

وی توسعه نیروی انسانی در سازمان «توان»، جانشین پروری و جذب و شناسایی نیروهای کارآمد را از دیگر آثار ارزشمند مدیریت موفق در این سازمان برشمرد و تصریح کرد: رشد و توسعه عملکرد سازمانی در حوزه تحقیقات، تنها بخش کوچکی از یک مسیر تحولی است که طی دهه اخیر با حضور یک مدیر جهادی و انقلابی در سازمان توان شکل گرفته شده است.

سردار فرحی تبدیل این سازمان از یک شرکت به یکی از ارکان مهم صنعتی در وزارت دفاع طی یک دهه گذشته را شاهد مثالی در تایید حرکت های سازنده مدیریت جهادی و انقلابی در سازمان «توان» خواند و خاطرنشان کرد: اختصاص سهم عمده بازار باتری کشور، تنوع و توسعه کیفیت محصولات و هم تراز با نمانام های روز دنیا، ورود به صنعت لیتیوم به عنوان صنعت برتر در آینده ، ورود به انرژی های نو و تجدید پذیر از جمله نیروگاه های بادی ، خورشیدی ، هیبریدی ، آمایش کامل صنعتی و توسعه نیروی انسانی و … مجموعه اقداماتی است که طی یک دهه اخیر با حضور یک مدیر متخصص و توانمند صورت پذیرفته و این سازمان را از یک شرکت کوچک ، به یکی از ستون های صنعتی و درآمدزا در وزارت دفاع تبدیل کرده است.

وی با بیان مسئولیت بسیار خطیر هلدینگ شستان در وزارت دفاع ابرازی امیدواری کرد: ان شاء الله با حضور مهندس هدایت در این مجموعه، شاهد تداوم اقدامات توسعه ای و درآمدزا در وزات دفاع باشیم و بتوانیم در راستای رفاه مجموعه نیروهای مسلح به ویژه نیروهای بازنشسته گام های اساسی برداریم.

مدیرعامل جدید سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع منصوب شد

سردار فرحی با اشاره به انتخاب مدیرعامل جدید سازمان توان ، مهندس سید مصطفی هاشمی گلپایگانی را یک فرد رشد یافته در مکتب مهندس هدایت و از جنس ایشان خواند و تصریح کرد : این سازمان اگر بخواهد مسیر پیشرفت دوران گذشته را همچنان با سرعت طی نماید باید از تجربیات ارزشمند مهندس هدایت الگو پذیرد.

وی با بیان اینکه تکنولوژی این سازمان در لبه فناوری جهانی قرار دارد به نحوی که آینده بسیاری از صنایع درحوزه دفاعی به آن گره خورده است گفت: انتظار داریم در دوره جدید، سرعت حرکت های توسعه ای در سازمان توان بیش از پیش شتاب گیرد.

جانشین وزیر دفاع، سازمان توان را پرچمدار توسعه و فناوری در وزارت دفاع خواند و ابراز امیدواری کرد: می بایست با برنامه ریزی ، توسعه زیرساخت ها و نیروی انسانی این سازمان را همچنان در لبه فناوری جهانی نگه داشت و روز به روز به دستاوردهای آن افزود.

سردار فرحی در پایان این مراسم از اقدامات مهندس هدایت به پاس سال ها تلاش در مجموعه «توان» با اهداء لوح تقدیر و برای مهندس مصطفی هاشمی گلپایگانی در سمت مدیر عامل سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع آروزی موفقیت کرد.

همچنین با حکم وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، مهندس هدایت به عنوان دستیار ویژه و مشاور وزیر منصوب شد.

مهندس مجید هدایت با حکمی دیگر از طرف رئیس سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) به عنوان مدیر عامل شرکت «شستان» منصوب شد.
شرکت «شستان» با موضوعاتی از قبیل احداث، راه اندازی و بهره برداری کارخانجات صنعتی به منظور تولید، بازاریابی، فروش، صدورمحصولات پتروشیمی و پتروشیمیایی و فرآورده های فرعی و مشتقات ذیربط آنها و انجام کلیه فعالیتهای تولیدی و صنعتی ، بازرگانی ، فنی و مهندسی و بازرگانی که بطور مستقیم و یا غیر مستقیم مربوط به عملیات مذکور می باشد ، فعالیت می کند.

2323

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا