آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

کیانی: روی 2 اشتباه فردی گل خوردیم/ صحنه مصدومیت انصاری بسیار ناراحت‌کننده بود

کیانی: روی 2 اشتباه فردی گل خوردیم/ صحنه مصدومیت انصاری بسیار ناراحت‌کننده بود

گروه استان‌ها- کاپیتان تیم مس رفسنجان پس از شکست تیمش مقابل سپاهان گفت: بازی خوبی انجام دادیم اما روی ۲ اشتباه فردی گل خورده و نتیجه را واگذار کردیم.

اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مهدی کیانی پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل سپاهان در هفته نخست لیگ برتر فوتبال، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: می‌دانستیم که بازی سختی در پیش داریم و سپاهان یک تیم خوب با بازیکنان خوب است، با این حال ما هم خوب بازی کردیم اما متأسفانه روی 2 اشتباه فردی گل خورده و نتیجه را واگذار کردیم. این برد را به مردم خوب اصفهان و هواداران سپاهان تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: تیم خیلی خوبی داریم و شک نکنید که پدیده لیگ امسال تیم ما خواهد بود. فعلاً هفته نخست لیگ برگزار شده و ما تا حدودی جای اشتباه داریم اما در ادامه فصل با کمک بچه‌ها و کادر فنی به روزهای خوب‌مان می‌رسیم.

کاپیتان تیم فوتبال مس رفسنجان درباره افت عملکرد تیمش در روند بازی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی ما بر نگه داشتن بازی بود تا بتوانیم با گذشت زمان برنامه‌های تاکتیکی‌مان را پیاده کنیم و در روند بازی هم به گل رسیدیم اما آفساید اعلام شد. نمی‌دانم که گل ما آفساید بود یا خیر اما اگر آن گل مردود اعلام نمی‌شد، می‌توانستیم به گل‌های بعدی هم برسیم و ممکن بود نتیجه طور دیگری رقم بخورد. اما به هر حال جذابیت فوتبال به همین مسائل است. از طرفی همان‌طور که گفتم سپاهان هم یک تیم پرمهره‌ است و نباید مقابل این تیم اشتباه کرد.

ربیعی: بازی با سپاهان دو بخش داشت/ با مصدومیت انصاری تمرکز تیم از بین رفتپیروزی سپاهان در نخستین گام با درخشش رفیعی/ سپاهان 2 – مس رفسنجان صفرلیگ برتر فوتبال| سپاهان اولین 3 امتیار را از مس گرفت

کیانی در پاسخ به اینکه چه احساسی از بازگشت به اصفهان و مصاف با تیم سابقش دارد، گفت: خاطرات زیادی در نقش‌جهان دارم و جای هواداران سپاهان در ورزشگاه خالی است. دوست داشتیم هواداران در ورزشگاه حضور داشته باشند اما متأسفانه بازی بدون تماشاگر بود. امیدوارم مسئولان به نحوی برنامه‌ریزی کنند که تماشاگران هم بتوانند به ورزشگاه بیایند چون لذت فوتبال به حضور هوداران است.

وی درباره تأثیر مصدومیت محمد انصاری در شکست مس رفسنجان افزود: صحنه مصدومیت انصاری بسیار ناراحت‌کننده بود و از نظر روحی و روانی روی تیم ما تأثیر گذاشت. هر کاری انجام دادیم که به جریان بازی برگردیم اما نشد. محمد انصاری انسان و فوتبالیست بسیار خوبی است و امیدوارم خیلی زود بهبود پیدا کند و جای او در تیم خالی خواهد بود.

انتهای پیام/170/ی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا