آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

کونسیسائو: طارمی عملکردی فوق‌العاده داشت

اداکسو

کونسیسائو: طارمی عملکردی فوق‌العاده داشت

سرمربی پورتو از عملکرد مهاجم ایرانی خود مقابل میلان تمجید کرد.

اخبار ورزشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فوتبال اروپا بار دیگر شاهد درخشش مهدی طارمی بود. پورتو شب گذشته (سه‌شنبه) به لطف پاس گل این بازیکن در دقیقه 65 با نتیجه یک بر صفر بر میلان غلبه کرد و در رتبه سوم جدول گروه B لیگ قهرمانان اروپا باقی ماند.

سرجیو کونسیسائو با تمجید از شاگردانش بابت این پیروزی اظهار داشت: تیمی بالغ و باتجربه دیدم که می‌دانست چگونه باید سازماندهی دفاع حریف را متلاشی کند. میلان راه‌های گلزنی زیادی دارد و بعد از رئال مادرید، پُرافتخارترین باشگاه تاریخ جهان است. بازی کاملی نبود و تأثیر کافی را نداشتیم، اما به تکامل نزدیک بودیم.

طارمی: پیروزی مقابل میلان اهمیت زیادی داشت

وی با بیان اینکه تیمش می‌توانست بیشتر از یک بار دروازه میلان را باز کند، تصریح کرد: شایسته این پیروزی بودیم، اما شایستگی زدن گل‌های بیشتری داشتیم. ما آماده‌سازی خوبی برای این مسابقه داشتیم و بازیکنان، استراتژی لازم را در زمین پیاده کردند. آنها خیلی خوب، درگیرانه و دقیق عمل کردند و باید به بازیکنان تبریک بگویم. آنها نمایشی فوق‌العاده در سطحی ارائه کردند که به آن عادت داشتیم.

سرمربی پورتو در پاسخ به این پرسش که آیا مهدی طارمی که فرصت‌های زیادی را از دست داد، توانسته انتظارات او را برآورده کند یا خیر، گفت: طارمی می‌داند که بازی تمام شده و نمی‌توان به عقب برگشت. ما باید روی بازی بعدی تمرکز کنیم و این موضوع، هویت ما را نشان می‌دهد. متأسفانه طارمی مقابل میلان گلزنی نکرد، اما عملکردی فوق‌العاده داشت و من از او راضی هستم. حرف دیگری برای گفتن ندارم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا