آخرین اخبار روز استان های ایران

پایان مهلت جمع‌آوری تابلوهای تبلیغاتی /تمامی تابلوهای غیرقانونی جمع‌آوری می‌شود

پایان مهلت جمع‌آوری تابلوهای تبلیغاتی /تمامی تابلوهای غیرقانونی جمع‌آوری می‌شود

شهردار شهرکرد گفت: چهارشنبه ۲۲دی‌ماه آخرین مهلت شهرداری به وکلا، پزشکان و اصناف مختلف برای جمع‌آوری تابلوهای تبلیغاتی غیرقانونی از سطح شهر می‌باشد و شهرداری رأساً نسبت به جمع‌آوری آن‌ها اقدام می‌کند.

دانلود آهنگ

به گزارش خبر گزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، محمدتقی جاپلقی اظهارداشت: به‌دنبال مکاتبات و برگزاری جلسات توجیهی با نمایندگان وکلا و پزشکان و اصناف مختلف، فرصت و مهلت‌های چندباره داده شد تا نسبت به اصلاح یا جمع‌آوری تابلوهای خود اقدام کنند که تعدادی از این عزیزان پیشگام بوده و همکاری خوبی داشته‌اند که جای تشکر و قدردانی دارد و سایر تابلوهای تبلیغاتی توسط شهرداری جمع‌آوری می‌شود.

شهردار شهرکرد بیان کرد: یکی از عوامل موثر در زیبایی محیط شهری، ایجاد نظم و ترتیب در استفاده از تابلوهای تبلیغاتی است و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به‌عنوان متولی تبلیغات شهری، مسئولیت دارد که بر این امر نظارت و رسیدگی داشته باشد.

جاپلقی ادامه داد: از اصناف، کسبه، مغازه‌داران، مجتمع‌های پزشکی، حقوقی، اداری و… درخواست می‌شود قبل از هرگونه اقدام، دستورالعمل مربوطه را که بر روی پورتال شهرداری قرار دارد مطالعه و نسبت به طراحی، ساخت و نصب تابلو اقدام کنند یا به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری مراجعه نمایند تا قوانین نصب تابلوها را به آنها یادآور شوند و هماهنگی لازم به‌عمل آید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا