آخرین و مهمترین اخبار سیاسی

وقتی ضدانقلاب فراموش می‌کند ردپایش را پاک کند

وقتی ضدانقلاب فراموش می‌کند ردپایش را پاک کند

به نظر می‌رسد ضدانقلاب و رسانه‌های معاند که مدعی هک برخی سایت‌ها و دسترسی به برخی مدارک و اسناد شده بودند، فراموش کرده‌اند که ردپای خود را پاک کرده و بعد از آن دروغ جدید خود را رونمایی کنند.

وقتی ضدانقلاب فراموش می‌کند ردپایش را پاک کند

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، اخیرا یک گروه هکری وابسته به گروهک تروریستی منافقین مدعی شد با هک برخی سایت‌ها و دسترسی به برخی از مدارک و اسناد شده است.

یکی از اسنادی که توسط این گروه هکری منتشر شد، نامه‌ای بود که ادعا شده بود حجت‌الاسلام طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه در بهمن ماه سال گذشته نوشته است! ادعایی که با کمی بررسی مشخص شد نادرست و دروغ است، زیرا ماموریت حجت‌الاسلام طائب تیرماه سال گذشته در سازمان اطلاعات سپاه تمام شده بود و از دوم تیرماه ١۴٠١ سردار محمد کاظمی عهده دار این مسئولیت بوده است.

روز گذشته با انتشار خبری (اینجا) درباره دروغ بودن ادعای مطرح شده از سوی گروه هکری وابسته به منافقین، امروز اینترنشنال سعودی مدعی شده که گروه قیام تا سرنگونی که مسئولیت هک را به عهده گرفته در واکنش به این اخبار اعلام کرده که چنین نامه‌ای را هرگز منتشر نکرده‌ است!

ادعای این گروه هکری و بازنشر آن در حالی با ذوق زدگی در رسانه های معاند صورت می‌گیرد که همچنان تا لحظه انتشار این خبر، سند مذکور در کانال گروه وابسته تروریستهای منافقین وجود دارد که تصویر زیر نشان دهند این موضوع است:

پایان پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا