آخرین و مهمترین اخبار سیاسی

وزیر کشور: فراجا در صف اول دفاع از امنیت مردم است

وزیر کشور: فراجا در صف اول دفاع از امنیت مردم است

وزیر کشور با بیان اینکه فراجا در صف اول دفاع از امنیت مردم است گفت دشمن، فراجا را تنها به دلیل اینکه در مقابل جنگ ترکیبی آن‌ها ایستاد و با اغتشاشگران مقابله کرد، تحریم کردند.

وزیر کشور: فراجا در صف اول دفاع از امنیت مردم است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، احمد وحیدی روز چهارشنبه در آیین تجلیل از فرماندهان تحریم شده فراجا افزود: همان‌هایی که در جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه سکوت یا حمایت کرده‌اند، فرماندهان ما را تحریک می کنند، چرا که با برهم زنندگان امنیت مردم برخورد کرده‌اند.

وی با اشاره به تهدید رسمی رژیم صهیونیستی به استفاده از تسلیحات اتمی در جنگ با غزه، یادآور شد: مدعیان غربی این مساله کاملا ضد بشری را محکوم نکردند و وانمود کردند چیزی گفته نشده است.

وزیر کشور ادامه داد: همان هایی که علیه مردم بی گناه، مرگبارترین سلاح ها را به کار می گیرند که امروزه شاهد کشته شدن بیش از ۱۰ هزار غیرنظامی در غزه هستیم، فرزندان ایران اسلامی را مورد تحریم قرار می دهند.

وحیدی خاطرنشان کرد: بدترین دشمنان خدا علیه دوستان خدا که می خواهند از نظام جمهوری اسلامی دفاع کنند، اعمال تحریم می کنند و دستگاه انتظامی کشور که امروز یکی پس از دیگری تحریم شده اند، از جمله آنها است.

وی تصریح کرد: ماجرای تحریم این است که می خواهند مانع از توانمندی های جمهوری اسلامی ایران شوند و مضحک است که می گویند حق ندارید از خود دفاع کنید.

وزیر کشور با تاکید بر اینکه فضاحت در تصمیم گیری جریان مسلط بر غرب باید به گوش جهان برسد، اظهار کرد: در موضوع غزه می بینیم که رسانه های غربی با حجم زیادی کار کردند تا صدای مظلومیت مردم مقاوم غزه به گوش کسی نرسد، اما شکست خوردند.

وحیدی اضافه کرد: دست تک تک افرادی را که در دفاع از امنیت کشور، برقراری نظم و انضباط و ایجاد ظرفیت های لازم برای توانمندسازی کشور فعالیت کرده‌اند را می بوسیم و به آنها افتخار می کنیم.

وی با اشاره به آیه شریفه قرآن که پیروزی مستضعفان را وعده داده است، اظهار کرد: آنچه در غزه رخ می دهد، تحول اساسی و بنیادین است که از طرفی شکفتگی و معجزه مقاومت را نشان می دهد و از سوی دیگر خباثت و دئانت دشمن را برملا می سازد.

وزیر کشور افزود: آن خنجر آلوده و کینه های نهفته در دل دشمن که بر سر مردم غزه فرود می آید، باطن پلید تمدن غرب را به نمایش گذاشته است و نشان می دهد که روی دیگر چهره فناوری و پیشرفت غرب، شیطان اکبر بودن آن است.

پایان یام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا