آخرین و مهمترین اخبار سیاسی

وزیر صمت برای پاسخگویی به نمایندگان به کمیسیون صنایع می‌رود

وزیر صمت برای پاسخگویی به نمایندگان به کمیسیون صنایع می‌رود

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از جلسه یکشنبه هفته آتی کمیسیون صنایع با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان خبر داد.

وزیر صمت برای پاسخگویی به نمایندگان به کمیسیون صنایع می‌رود

رضا تقی‌پور، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، ضمن اعلام این خبر که روز یکشنبه (۲۷ فروردین) از سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت معدن و تجارت خواسته شده تا برای پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس در کمیسیون صنایع و معادن حاضر شود، گفت: مدت‌هاست که نمایندگان در خصوص عملکرد این وزارتخانه در حوزه خودرو نارضایتی هایی دارند که موجب شد تا از وزیر مربوطه برای توضیحات لازم به اعضای کمیسیون دعوت شود.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: کمیسیون در حال جمع بندی است و طبق آنچه که به ما اطلاع داده شده روز یکشنبه (۲۷ فروردین) وزیر صمت در جلسه کمیسیون جهت پاسخگویی به نمایندگانی که خواهان توضیحات لازم هستند حاضر خواهد شد.

تقی‌پور اظهار کرد: با توجه به اینکه ساماندهی قیمت خودرو از وعده های اصلی دولت و وزارت صمت بود و انتقاداتی که از جمله در خصوص عملکرد این وزارتخانه در حوزه خودرو مطرح بوده، در آغاز سال جدید نیز به دلیل سامان نیافتن این حوزه و افزایش قیمت خودرو و سرگردانی طرح واردات خودرو، انتظار می‌رود وزارت صمت توضیحات قانع کننده ای به نمایندگان ارائه دهد.

پایان پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا