آخرین و مهمترین اخبار سیاسی

وزیر دولت سیزدهم زیر قولش زد؟ / سالی یک میلیون مسکن نداریم

وزیر دولت سیزدهم زیر قولش زد؟ / سالی یک میلیون مسکن نداریم

اعتمادآنلاین نوشت: رستم قاسمی،‌ وزیر راه و شهرسازی، با اشاره به وعده ساخت چهار میلیون مسکن در چهار سال دولت رئیسی گفت این وعده «‌به این معنی نیست که در هر سال یک میلیون واحد ساخته خواهد شد»

وزیر راه و شهرسازی گفت: مقرر شده تا چهار سال آینده چهار میلیون واحد مسکونی در کشور ساخته شود، البته وعده ساخت چهار میلیون واحد مسکونی در دولت سیزدهم به این معنی نیست که در هر سال یک میلیون واحد ساخته خواهد شد. چرا که همه می‌دانیم ساخت مسکن حدود یک سال و نیم زمان می‌برد.

وزیر رئیسی زد زیر حرفش/ سالی یک میلیون مسکن نداریم

رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به سوالی، مبنی بر اینکه چرا تاکنون تکلیف قیمت بلیت هواپیما مشخص نشده است و ایرلاین‌ها بدون داشتن مصوبه و اختیار قانونی اقدام به افزایش نرخ پروازهای داخلی کرده اند؟ اظهار کرد: قیمت بلیت هواپیما به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ویژه محدودیت پذیرش ۶۰ درصدی مسافر در پروازهای داخلی افزایش یافته بود که امیدواریم با بهبود شرایط کشور از نظر شیوع ویروس کرونا و برداشته شدن این محدودیت بتوانیم قیمت بلیت هواپیما را تعدیل کنیم.

وی افزود: محدودیت ۶۰ درصدی پذیرش مسافر در ناوگان حمل و نقل عمومی بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اتفاق افتاده است که هم اکنون در جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا در حال بحث و بررسی برای اعمال تغییرات در این پروتکل‌ها هستیم.

او پیشتر گفته بود: «در حوزه مسکن برنامه ما این است که سالی یک میلیون مسکن در کشور ساخته شود»

2323

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا