آخرین و مهمترین اخبار سیاسی

وزیر جهاد کشاورزی: به هیچ مرجعی مجوز افزایش قیمت نان داده نشده است

وزیر جهاد کشاورزی: به هیچ مرجعی مجوز افزایش قیمت نان داده نشده است

وزیر جهاد کشاورزی در مرکز پاسخگویی ریاست جمهوری، گفت: به صورت قانونی در هیچ مرجعی مجوز افزایش قیمت نان داده نشده است و دولت برنامه ای برای افزایش قیمت نان ندارد.

وزیر جهاد کشاورزی: به هیچ مرجعی مجوز افزایش قیمت نان داده نشده است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمدعلی نیکبخت وزیر جهادکشاورزی امروز سه شنبه ۲۲ آبان در مرکز پاسخگویی ریاست جمهوری حضور یافت و بی واسطه با مردم به صورت تلفنی گفت و گو کرد.

یکی از هموطنان که از یکی از روستاهای توابع استان فارس تماس گرفته بود و مشکلاتی به دلیل تخریب دیواره های کانال انتقال آب برایشان ایجاد شده بود مطرح کرد و وزیر جهادکشاورزی قول پی‌گیری داد.

نیکبخت در همان لحظه با یکی از مسولان ذی ربط تماس گرفت و دستور پی‌گیری داد.

در ادامه یکی از کشاورزان شهرستان اسد آباد با وزیر جهاد کشاورزی گفت و گو کرد و گلایه‌هایی در مورد قیمت گذاری و خرید محصولاتش را داشت که وزیر جهاد همان لحظه دستور خرید محصولات کشاورزی این فرد را داد.

وزیر جهاد کشاورزی در ادامه گفت: شاید تنها وزیری باشم که هر هفته روزهای پنج شنبه با روسای سازمان ها تماس می گیرم و از وضعیت محصولات کشاورزی مطلع هستم. تا ۱۵ روز آینده صادرات سیب زمینی به عراق باز می‌شود.

نیکبخت گفت: در شورای اقتصاد قیمت نان مطرح شد وزارت کشاورزی مسئول تولید و انبارداری آرد است نظارت بر قیمت ها برعهده شورای آرد و نان هر استان است به صورت قانونی در هیچ مرجعی مجوز افزایش قیمت نان داده نشده است و دولت برنامه ای برای افزایش قیمت نان ندارد.

وی افزود: سیب زمینی ها برداشت شده است و برای فصل زمستان به تدریج وارد بازار می شود و بخشی از آنان صادر می شود اگر کشاورزی سیب زمینی داشت و تمایل داشت سیب زمینی اش توسط وزارت جهاد خریداری می شود.

وزیر جهاد کشاورزی در مورد واردات محصولات کشاورزی به کشور نیز گفت: برای تامین نیاز داخل کشور تاجایی که مقدور باشد از تولید داخل استفاده می‌کنیم، واردات برای مواقعی است که امکان تولید داخل وجود ندارد.

پایان پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا