آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

نیوکاسل استیو بروس را اخراج کرد/ سرمربی انگلیسی تصمیم به بازنشستگی گرفت

مالکان جدید باشگاه نیوکاسل اولین تصمیم مهم خود درباره تیم راه‌راه‌پوش منطقه تین‌ساید را گرفتند و سرمربی انگلیس «زاغ‌ها» را برکنار کردند.

اخبار ورزشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان؛ باشگاه نیوکاسل، سرمربی این تیم استیو بروس را تنها دو ماه پس از آغاز فصل جدید اخراج کرد. تیم راه‌راه‌پوش منطقه تین‌ساید در هشت هفته سپری شده از فصل جدید لیگ برتر انگلیس، تنها 3 امتیاز که حاصل 3 تساوی بوده کسب کرده‌اند و به همین دلیل هم اکنون در رده ماقبل آخر جدول قرار دارند.

این وضعیت سبب شده است که کاسه صبر مالکان سعودی جدید باشگاه لبریز شود و آنها سرمربی 60 ساله‌شان را با پرداخت غرامتی 8 میلیون پوندی اخراج کردند. به این ترتیب اولین تصمیم مدیریتی جدید رؤسای جدید باشگاه نیوکاسل پس از پرداخت 305 میلیون پوند برای خرید این باشگاه اتخاذ شد.

استیو بروس پس از رسمی شدن پایان همکاری‌اش با نیوکاسل بعد از دو سال کار در این باشگاه، گفت: من از همه اعضای باشگاه نیوکاسل و افراد مرتبط با آن که این فرصت را به من دادند تا در این تیم بینظیر کار کنیم، تشکر می‌کنم. مایلم از دستیارانم، بازیکنان و مسئولان تدارکات باشگاه به خصصوص به خاطر تلاش‌های بی‌وقفه‌شان برای تیم قدردانی کنم. در این مدت تیم فرازونشیب‌هایی داشت اما آنها در سخت‌ترین لحظات هم تمام تلاش‌مان را انجام دادند و باید به آن افتخار کنند.

بروس در ادامه از احتمال بازنشسته شدنش پس از ترک نیوکاسل خبر داد و تأکید کرد: فکر می‌کنم که این آخرین کارم باشد. موضوع فقط خودم نیستم. این کار روی کل اعضای خانواده‌ام تأثیر گذاشته و من نمی‌توانم آن را نادیده بگیرم. آنها نگران من شده‌اند به خصوص همسرم.

با اخراج استیو بروس، دستیار 51 ساله او گرامه جونز به عنوان سرمربی موقت هدایت نیوکاسل را برعهده خواهد گرفت.

لیگ برتر انگلیس| پیروزی دشوار تاتنهام در سنت جیمز پارک و ادامه تیره‌روزی‌های نیوکاسل

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا