آخرین و مهمترین اخبار سیاسی

نماینده مجلس: مردم غزه با صبر خود مردم دنیا را متوجه چهره پلید صهیونیست‌ها کردند

نماینده مجلس: مردم غزه با صبر خود مردم دنیا را متوجه چهره پلید صهیونیست‌ها کردند

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند مردم غزه با صبرشان وجدان بشری را به حرکت در آوردند. مردم غزه با مقاومت و صبر خود موجب شدند تا بسیاری از مردم متوجه چهره پلید رژیم صهیونیستی شوند.

نماینده مجلس: مردم غزه با صبر خود مردم دنیا را متوجه چهره پلید صهیونیست‌ها کردند

احد آزادیخواه عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، به بیانات رهبر انقلاب در دیدار دانش آموزان اشاره کرد و گفت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند مردم غزه با صبرشان وجدان بشری را به حرکت در آوردند. مردم غزه با مقاومت و صبر خود موجب شدند تا بسیاری از مردم متوجه چهره پلید رژیم صهیونیستی شوند.

وی افزود: وقایع امروز غزه دو مسیر و دو تحلیل را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به‌طور همزمان دارد که در ادامه این دو مسیر به یکدیگر می‌رسند.

وی افزود: مسئله اول افول قدرت رژیم صهیونیستی است که هر چقدر صهیونیست‌ها به جنایاتشان در غزه ادامه می‌دهند، چهره آنان بر جهانیان نمایان می‌شود و ذات پلید و ضدبشری آنها بیشتر به جهانیان شناسانده می‌شود.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: با وجود وقوع همه اتفاقات و جنایات در نقاط مختلف دنیا ما تاکنون هیچگاه ندیده بودیم که نفرت عمومی عرصه بین‌المللی از جنایات رژیم صهیونیستی تا به این حد افزایش پیدا کند. اگرچه برای هیچ انسانی و به ویژه ما خوشایند نیست که خون انسانی ریخته شود، اما یکی از نتایج حاصل از این جنایات این است که دنیا امروز بیش از هر زمان دیگری به خوی وحشی صهیونیست‌ها پی برد.

آزادیخواه خاطرنشان کرد: جنایات صهیونیست‌ها باعث شد تا آنچه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که هر ساله ملت ایران در روز قدس علیه رژیم صهیونیستی فریاد می‌زنند، به یک فهم مشترک بین‌المللی تبدیل شده و جهان امروز رژیم صهیونیستی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بیش از هر زمان دیگری شناخته است و این برای ما یک برگ برنده برای ادامه مسیر است.

با توجه به واکنش‌ها و اعتراضات به جنایات رژیم صهیونیستی در کشورهای مختلف، سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد)‌ اعلام کرده است که نگران امنیت جانی شهروندان خود در کشورهای مختلف است.

وی افزود: تحلیل و موضوع دوم درباره وقایع غزه در باره عملکرد مقاومت در فلسطین است. اگرچه ما در این ایام در غزه صحنه‌هایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دیدیم که دل هر انسانی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به درد می‌آورد، اما آنچه که برای ما مسلم است، تقویت نیروهای مقاومت در فلسطین است و کاری که در جریان عملیات طوفان الاقصی انجام شد، هیمنه صهیونیست‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در هم شکست.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: عملیات طوفان الاقصی باعث شد تا دروغ‌هایی آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها درباره گنبد آهنین به جهان گفته بودند، برملا شود و در حوزه امنیتی و اطلاعاتی نیز در جریان عملیات طوفان الاقصی شکست سنگینی به صهیونیست‌ها تحمیل شد.

آزادیخواه خاطرنشان کرد: ما در شرایط فعلی منتظر پاسخ به جبهه مقاومت به اقدامات وحشیانه صهیونیست‌ها هستیم. جبهه مقاومتی که حوسی‌ها در یمن، حشدالشعبی در عراق، حزب‌الله در لبنان، عضو این جبهه هستند و آماده‌اند تا طومار صهیونیست‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ درهم بپیچند.

پایان پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا