آخرین اخبار روز استان های ایران

نمایشگاه تولیدات خانگی بانوان یزدی برگزار می‌شود

نمایشگاه تولیدات خانگی بانوان یزدی برگزار می‌شود

مدیر اداره اجتماعی سازمان فرهنگی شهرداری یزد با اشاره به برگزاری نمایشگاه عرضه تولیدات خانگی بانوان یزدی گفت: زنان کارآفرین در توسعه اقتصادی نقش آفرین هستند و وظیفه مسئولین حمایت و تشویق آنان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد؛ محمد فکر اظهار کرد: نمایشگاه عرضه تولیدات خانگی بانوان یزدی شامل محصولات هنری، صنایع دستی، خشکبار، گل و گیاه و پوشاک به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد و بانوان کارآفرین استان یزد از ۲۷ تا ۲۹ مهرماه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در گذر فرهنگ و هنر واقع در کوچه مازاریها برگزار می شود.

وی با بیان اینکه زنان کارآفرین با تلاش مستمر و شبانه روزی در توسعه اقتصادی نقش آفرین هستند گفت: در این میان وظیفه ما حمایت و تشویق بانوان در امور اقتصادی، هم‌سو کردن فعالیت آنان در راستای توسعه اقتصادی استان و فراهم ساختن زمینه‌ فعالیت بانوان در عرصه تولید و فروش است.

فکر با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در هفته گذشته و استقبال گسترده بانوان، از تداوم برگزاری آن در هفته جاری از امروز تا پنجشنبه خبر داد و افزود: همه گیری بیماری کرونا دسترسی زنان به بازارهای سنتی و امکان تبادل و حضور برای فروش محصولات آنها در بازارهای محلی را محدود تر کرده است. از این رو این نمایشگاه ها با هدف حمایت بانوان کارآفرین برگزار می شود.

مدیر اداره اجتماعی سازمان فرهنگی شهرداری یزد خاطر نشان کرد: زنان با وجود شرایط اقتصادی نابسامان اقتصادی ناشی از شیوع بیماری کرونا که اشتغال را با چالش های بسیار مواجه کرده است، با عزم و اراده‌ ی درونی شان با تمام توان در عرصه‌اند و فعالیت اقتصادی را کنار نگذاشته‌اند و الگوی موفقی از تاب آوری و صبر و استقامت برای جامعه‌ هستند.

48

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا