آخرین و مهمترین خبرهای اجتماعی

نقص فنی هواپیمای کرمان – نجف‌ زاگرس در آسمان‌/ روایت یک مسافر

پرواز کرمان – نجف به شماره IZG3043 متعلق به شرکت هواپیمایی زاگرس ساعت ۰۷:۱۰ امروز از فرودگاه کرمان پرواز کرد، اما نیم ساعت پس از پرواز با اعلام خلبان مبنی بر بروز نقص فنی در هواپیما، این هواپیما که ایرباس بود به فرودگاه کرمان برگشت و مسافران از هواپیما پیاده شده و وارد سالن ترانزیت شدند. به گفته یکی از مسافران پرواز امروز ما به موقع انجام شد، اما حدود نیم ساعت پس از پرواز و در آسمان خلبان اعلام کرد که خلبان دچار نقص فنی شده است و به فرودگاه کرمان برمی‌گردیم.

این مسافر پرواز کرمان – نجف گفت: پس از برگشت به فرودگاه کرمان حدود دو ساعت در سالن ترانزیت معطل ماندیم که بعد از آن به ما اعلام کردند به علت نبود هواپیمای جایگزین این پرواز امروز انجام نمی‌شود و روز آینده ساعت ۱۳ مسافران با پروازی دیگر به نجف اعزام می‌شوند.

وی افزود: متأسفانه در این مدت نماینده شرکت هواپیمایی سراغ مسافران نیامد و هیچ توضیحی به مسافران نداد، این در حالی است که تعدادی از مسافران از شهرستان‌های استان کرمان به کرمان آمده بودند و برای برگشت و سپس بازگشت روز آینده با مشکل مواجه هستند. همچنین با توجه به آنکه تأمین هتل برای ما در فرودگاه نجف از پنج‌شنبه امروز تا پنج‌شنبه هفته آینده خواهد بود، با بروز این تأخیر عملاً ما یک روز زمان زیارت را از دست داده‌ایم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا