آخرین اخبار روز استان های ایران

نظارت جدی بر اهداف تنظیم بازار با بسیج مسئولان استان

اداکسو
نظارت جدی بر اهداف تنظیم بازار با بسیج مسئولان استان

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: البرز توفیقات ارزشمندی در راستای کاهش نرخ بیکاری کسب کرده بنابراین ضرورت دارد با توجه به برنامه‌های دولت در این راه با تلاش بیشتری اقدام کنیم.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «عزیزاله شهبازی» در جلسه شورای معاونین و مدیران کل استانداری که در سالن جلسات استاندار برگزار شد، گفت: دولت سیزدهم با انرژی و اهتمام مضاعف کار خود را آغاز کرده و ما نیز باید در این مسیر با نهایت توان همراهی لازم را داشته باشیم.

وی ادامه داد: مهمترین هدف دولت مردمی کسب رضایتمندی مردم و ایجاد بسترهای مناسب رفاه و آسایش برای تمامی طبقات اجتماعی است.

شهبازی گفت: ما به عنوان کارگزاران نظام موظف و مکلف هستیم هدفمند، نظام‌مند و متعهد به برنامه ها و سیاست‌های ارزشمند دولت اقدام کنیم.

وی افزود: فرمانداران و معاونان مربوطه موظف هستند با بسیج زیر مجموعه خود برای نظارت و اجرای سیاست های تنظیم بازار اقدام کنند.

استاندار البرز گفت: پروژه های نیمه تمام استان باید در کمترین زمان ممکن رفع موانع شده و به سرانجام برسند چراکه از مهمترین تکالیف دولت و درخواست های مردمی هستند.

وی افزود: البرز توفیقات ارزشمندی در راستای کاهش نرخ بیکاری کسب کرده بنابراین ضرورت دارد با توجه به برنامه های دولت در این راه با تلاش بیشتری اقدام کنیم.

شهبازی گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در البرز موفق عمل کرده و همواره بر این موضوع تاکید ویژه ای داشته ام از این رو باید با جدیت بیشتری در این مسیر گام برداریم.

وی افزود: بررسی ویژه وضعیت واحدهای آسیب دیده، تعطیل و نیمه تعطیل ضرورت دارد تا هر چه سریعتر تمهیدات لازم را برای احیا آنها داشته باشیم.

46

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا