پزشکی

نخستین همایش و جشنواره ملی فناوری های نوین در آموزش پزشکی

مراسم افتتاحیه همایش و جشنواره ملی فناوری های نوین در آموزش پزشکی(شیخ الرئیس)، روز چهارشنبه اول آذر 1402 با حضور دکتر باقری فرد، معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مرکز همایش های رازی برگزار شد.

به گزارش بهداشت نیوز، همایش و جشنواره ملی شیخ الرئیس باهدف ارتقای فناوری های نوین و تعیین نقشه راه فناوری در آموزش و پژوهش، طی روزهای یکم الی سه آذرماه در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار می شود. جامعه هدف این کنگره شامل اساتید، دانشجویان، شرکت های دانش بنیان و صاحبان فرایند هستند که برای آنها پنل های تخصصی و کارگاه های متنوعی در نظر گرفته شده است.

ارائه طرح های نو و تجارب برتر، عرضه محصولات و دستاوردهای فناورانه در نمایشگاه جانبی و برگزاری استارت آپ های دانشجویی از دیگر برنامه های این همایش سه روزه است.

محورهای اصلی این همایش شامل گفتمان سازی و کاربرد فناوری های همگرا، ادغام برنامه های آموزش در برنامه های درسی و کوریکولوم ها، فناوری های نوین ارتقا دهنده و سیاست های مربوط به حمایت از این تکنولوژی های نوین است.

گفتنی است این همایش تا روز جمعه 3 آذر 1402 در مرکز همایش های رازی تهران ادامه دارد و در برنامه اختتامیه از طرح های برگزیده در زمینه استفاده و کاربرد فناوری های نوین در آموزش علوم پزشکی تقدیر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا