آخرین اخبار روز استان های ایران

نخستین محموله محصولات صادراتی شهرداری ارومیه به اروپا بارگیری شد

نخستین محموله محصولات صادراتی شهرداری ارومیه به اروپا بارگیری شد

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه از بارگیری نخستین محموله محصولات صادراتی کارخانه ایمن بتن شهرداری به اروپا خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، علی معصومی قطعات تولیدی در این کارخانه را با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای داخلی و بین‌المللی توصیف کرد و گفت: این سازمان با معرفی تولیدات این کارخانه در سطح منطقه و همچنین افزایش تولیدات، نسبت به افزایش فروش محصولات خود در بخش صادرات اهتمام جدی دارد.

به گفته وی این کارخانه با هدف جلب رضایت مشتری و تامین خواسته های خریداران قادر شده اعتبار بالایی در بازارهای مختلف کسب کند و براین اساس توافقات و قراردادهای مختلفی در خصوص صادرات منعقد و اخیراً نیز چندین محموله به مقصد کشورهای دیگر از جمله کشور هلند صادر شده و امید است با روند کنونی شاهد پیشرفت‌های بیشتر در این حوزه باشیم.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه با بیان این که این مجموعه نقش قابل توجه در تامین نیاز بازار داخلی کشور را دارد، عنوان کرد: این مجموعه با تکیه بر سیاست مشتری مداری و بهبود مستمر کیفیت توانسته فروش خود به بازارهای هدف را که شامل سایر استان ها است به میزان قابل توجه ای در طول سال افزایش دهد.

همچنین به گفته نادر توتونچیان، مدیر کارخانه ایمن بتن سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه با تلاش‌ها و هماهنگی‌های بعمل آمده در بخش‌های این سازمان و استفاده از کارشناسان مجرب، این واحد توانسته است نمونه روشنی از خودباوری و خود اتکایی در راه اندازی دستگاه‌ها و سیستم‌های بروز با تکنولوژی‌های نوین در تولیدات قطعات بتنی و مبلمان شهری بهره گیرد که این مهم می‌تواند این کارخانه را در مسیر رو به رشد قرار دهد.

48

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا