آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

مدیرعامل آلومینیوم: قطعاً به حکم فدراسیون فوتبال اعتراض می‌کنیم/ از صدور این حکم سنگین با سرعت تعجب می‌کنم

مدیرعامل آلومینیوم: قطعاً به حکم فدراسیون فوتبال اعتراض می‌کنیم/ از صدور این حکم سنگین با سرعت تعجب می‌کنم

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک گفت که از صدور حکم سنگین علیه این باشگاه با سرعت بالا، شگفت‌زده شده است.

اخبار ورزشی

حمید محرابی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ درباره جریمه 100 میلیون تومانی باشگاه آلومینیوم اراک و محرومیت ساسان حسینی و امیرمحمد هوشمند اظهار داشت: از ما درخواست کردند که این دو بازیکن را در اختیار تیم امید قرار بدهیم. ما هم از فدراسیون خواهش کردیم با توجه به شرایط تیم آلومینیوم و پُست دو بازیکن، به ما کمک کنند. باشگاه آلومینیوم هزینه کرده است و ما مکاتباتی داشتیم، اما دیدیم امروز (چهارشنبه) چنین حکمی صادر شده است.

وی در مورد احتمال اعتراض باشگاه آلومینیوم به این حکم تصریح کرد: قطعاً به این حکم اعتراض می‌کنیم و پیگیری‌های خود را انجام می‌دهیم. ما هماهنگی‌های لازم را کرده بودیم و از اینکه این حکم سنگین را به سرعت صادر کردند، تعجب می‌کنم.

محرومیت 2 بازیکن و جریمه باشگاه آلومینیوم به دلیل همکاری نکردن با تیم امید

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک راجع به همکاری این باشگاه با تیم امید در اردوهای آینده به تسنیم گفت: اگر امکانش را داشته باشیم، قطعاً همکاری می‌کنیم. دعوت بازیکنان آلومینیوم به اردوی تیم امید باعث افتخار ماست و از مهدوی‌کیا و همکارانش تشکر می‌کنم. با این حال خیلی توقع این برخورد را نداشتیم. به خطیبی گفته بودم با مهدوی‌کیا صحبت کند و مطمئنم این کار را کرده است. موضوع را پیگیری می‌کنیم تا حقی از باشگاه آلومینیوم ضایع نشود.

محرابی درباره عدم صدور کارت حسین پورحمیدی، محمود قائدرحمتی و سجاد آقایی بیان کرد: ما منتظر کارهای اداری هستیم. آنها برای نظام وظیفه باید گواهی تحصیلی می‌آوردند و مدارک این بازیکنان باید در نظام وظیفه ثبت شود. یک هفته است می‌گویند مدارک ظرف 24 یا 48 ساعت ثبت می‌شود و ما باز هم پیگیر موضوع هستیم تا در دیدار بعدی، هر سه بازیکن را داشته باشیم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا