آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

ماموریت جدید رئیس فدراسیون والیبال به عطایی برای المپیک 2024/ داورزنی: اولویت‌مان، تیم ملی بزرگسالان است

رئیس فدراسیون والیبال در جلسه‌ای با سرمربی تیم ملی ایران ضمن قدردانی و حمایت از تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های کادر فنی این تیم، از بهروز عطایی خواست برنامه آماده‌سازی تیم ملی بزرگسالان تا المپیک ۲۰۲۴ را تهیه و تنظیم کند.

اخبار ورزشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا در ژاپن که با سرمربی و کادر تمام ایرانی و بازیکنان جوان رقم خورد، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال با حضور در دفتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، ضمن ارائه گزارش عملکرد تیم ملی بزرگسالان و جوانان، به تشریح مسائل مربوطه پرداخت.

داورزنی در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تمامی اعضای کادر فنی تمام ایرانی، از عطایی خواست تا برنامه آماده‌سازی تیم ملی والیبال بزرگسالان را تا المپیک 2024 با توجه به هدف‌گذاری و اولویت‌های فدراسیون والیبال تهیه و تنظیم کند تا پس از بررسی نهایی به نحو احسن به اجرا درآید.

وی اظهار داشت: تیم ملی والیبال بزرگسالان، نخستین اولویت فدراسیون و خانواده والیبال است و قسمت اعظم تلاش‌های خانواده والیبال در این بخش ظهور می‌کند. فدراسیون والیبال با توان تمام از برنامه‌ها و اولویت‌های تیم ملی بزرگسالان دفاع و حمایت خواهد کرد. برای المپیک 2024 از همین امروز برنامه‌های خود را آغاز می‌کنیم و در تمامی مسابقات با توجه به هدف گذاری‌مان یعنی المپیک 2024 حضور خواهیم داشت. از امروز تمام فعالیت‌های فدراسیون والیبال با توجه به المپیک 2024 برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

خوشبینی داورزنی به تکرار قهرمانی تیم ملی والیبال

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا