فلزیاب

فلزیاب سی تی ایکس 3030

فلزیاب سی تی ایکس 3030 یکی از قدرتمند ترین طلایاب های جهان است که توسط شرکت ماینلب در کشور استرالیا ساخته شده است این محصول در تمامی محیط های و کشورهای جهان بدون هیچ محدودیتی می تواند تمامی اشیاء باارزش و گرانبهای زمین را به راحتی کاوش کند ما در این مقاله قصد داریم با تمامی ویژگی ها و مشخصات و قدرت عمق زنی و قیمت این طلایاب حرفه ای آشنا شویم حتما تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

ویژگی های فلزیاب سی تی ایکس CTX 3030

فلزیاب CTX 3030 به صورت اتوماتیک است و از قبل به صورت پنچ حالت برای کاوش طلا تنظیم شده و شما به راحتی و بدون آموزش می توانید دستگاه را روشن کنید و با استفاد از ال سی دی تمام رنگی و وضوع نمایش بسیار بالای این دستگاه می توانید اشیا و گنج های که چندین سال گذشته زیر زمین دفن شده را به آسانی شناسایی کرده و به آن دسترسی پیدا کنید.

فلزیاب سی تی ایکس CTX 3030 یک سیستم چند منظوره است یعنی توانایی شناسایی انواع مختلفی از اجسام و اهداف گرانبها را دارد که می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 • شناسایی و کاوش سکه های باستانی که از طلا و نقره ساخته شده است
 • ردیابی و شناسایی اشیاء قدیمی و آثار باستانی و فلزهای گرانبها
 • شناسایی حلقه طلایی و …
 • کشق و تشخیص طلاهای طبیعی مانند رگ های طلایی در زمین

فناوری های FBS 2 و smart find2 و GPSi و Wi-Stream

فلزیاب سی تی ایکس CTX 3030 دارای فناوری و تکنولوژی کلیدی و کاربردی است که باعث شده این دستگاه را به یکی از قدرتمند ترین فلزیاب های جهان تبدیل کند فناوری های به کار شده به شرح زیر است.

فناوری FBS 2

این ویژگی فلزیاب سی تی ایکس CTX 3030 باعث می شود که انتقال فرکانس چندگانه و انتقال داده ها از کویل به فلزیاب در محیط های مختلفی وارد زمین شود برای پیدا کردن اهداف زیاد در شرایط زمینی متغیر استفاده می کند و دیگر اشیاء گرانبهایی درون زمین از چشم این فلزیاب دور نخواهد ماند.

فناوری smart find2

همچنین این فناوری پیشرفته در CTX 3030 پردازش سیگنال دیجیتالی تشخیص (smart find2) و تفکیک اشیای آهنی و مواد رسانا، به وسیله اطلاعات رنگ اشیاء را برای بدست می آورد. و باعث می شود اجسامی که درون زمین است را به راحتی شناسایی کند.

فناوری GPSi

GPSi دارای حساسیت زیادی برای ثبت کردن دقیق مکانهای زمینی می باشد.

این دستگاه مجهز به سیستم GPSمیباشد و افرادی که به دنبال گنج میباشد اطلاعاتی از جمله:

 • در چه مکانی هستید؟
 • و در حال رفتن به کدام نقطه و موقعیت هستید؟
 • مسیرها و مکانهای که قبلا از آن رد شدید و جستجو کرده اید؟
 • نقطه گذاری های مسیر مکان هایی مورد نظر فرد طلایاب؟(find point)
 • جستجوها و کاوش های زمینی تمام مسیر حرکت شما؟(geohunts)

را نشان می دهد و این اطلاعات را با استفاده از برنامه Xchange2 می توانید به کامپیوتر خود منتقل دهید و عکس و متن ها رو را به فایل مربوطه تبدیل کنید و موارد به دست آمده را می توانید با استفاده از امکاناتGoogle Maps نقشه های محل کاوش طلا و گنج را مشاهده کنید.

فناوری Wi-Stream

صدای موجود در هنگام کاوش بسیار با کیفیت است و به هیچ عنوان نویز و مزاحم ندارد و کاوشگر به راحتی می تواند اجسام درون زمین را به راحتی شناسایی کند.

صدا ها کاوش اجسام برای اپراتور را هم از طریق هدفون و هم اینکه بدون هدفون از طریق میکروفون می توان شنید.

عمق زنی فلزیاب سی تی ایکس 3030

عمق فلزیاب سی تی ایکس CTX 3030
ضد آب بودن فلزیاب سی تی ایکس CTX 3030

طلایاب سی تی ایکس-CTX 3030 توانایی بالایی دارد و حتی در مکانهای که زمین خیس است می تواند بهترین عملکرد خود را برای جستجوی گنج نشان دهد چون سیستم CTX 3030 ضد آب است و تا عمق 3متر می تواند زیر آب به تشخیص طلا بپردازد.

همچنین فلزیاب CTX 3030 توانایی قدرت تفکیک بالایی را دارد و با دارا بودن قابلیت جداسازی فلزات و رسانایی اشیا(تشخیص FeCo نهایی) کاوشگران با انتخاب اهدافی که در ذهن دارند را شناسایی کنند.

عمق زنی فلزیاب سی تی ایکس 3030 تا ارتفاع 2.5 متر را می تواند تشخیص دهد و در تمامی مکان و محیط ها کارآیی خود را از دست نمی دهد و به راحتی اجسام با ارزش را شکار می کند.

تست فلزیاب سی تی ایکس 3030

کاوشگران و مشتری های کارشناسان در مناطق کردستان و لرستان و … توانستند طبق فلزیاب سی تی ایکس 3030 اشیاء با ارزشی را در عمق های 1 متر تا 2.5 متر را یافت کردند.

تست کردن این دستگاه در تمامی مناطق مانند صخره ای ، کوهستانی ، شنی و دریایی و سواحل سی تی ایکس 3030 تست شده و توانسته است رضایت کاوشگران را جلب کنند.

تست فلزیاب سی تی ایکس 3030 با انواع طلاها و فلزهای گرانبها امتحان شده است که خوشبختانه توانسته در تمامی حالت ها بهترین عملکرد را از خود نشان می دهد.

خرید فلزیاب سی تی ایکس 3030

مشخصات کلی سی تی ایکس _ CTX 3030

طلایاب سی تی ایکس3030 دارای: عملکرد های هوشمند( از جمله نداشتن اختلالات نویز و پارازیت ها و حساسیت، بالانس و تعادل خوب) و زبان های مختلفی مانند: انگلیسی،آلمانی،فرانسوی،لهستانی، ایتالیایی،پرتقالی،روسی ترکی و اسپانیایی میباشد

همچنین مشخصات دیگر می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم

 • سیستم صوتی بی سیم : شما آزادی تشخیص و شناسایی را خواهید داشت بدون اینکه هدفون شما به ردیاب متصل باشد. با میزان ۱۰ WM بی سیم شما می توانید گزینۀ استفاده از اسپیکر داخلی، هدفونهای ارسال شده، یا هدفونهای مورد نظر خود را خواهید داشت
 • منوی سریع و توابع هوشمند:منوی میانبر به شما کمک می کند که به آسانی به تنظیمات بروید حساسیت و سروصدای موجود در زمین را لغو کند
 • LCD تمام رنگی
 • ضد آب تا عمق 3متر
 • فناوری های vlf
 • دارای نور پس زمینه
 • سیستم صوتی بی سیم WM10وایرلس
 • دارای تفکیک دقیق طلا و غیر طلا
 • سیستم موقعیت یابی ماهواره ای GPS
 • طراحی خوب با شرایط کار( طراحی ارگونومی)
 • چن زبانه بودن
 • عمق کاوش 2.5متر
 • لوازم جانبی(کویل هوشمند CTX 06،نمونه بی سیم WM10،کویل هوشمندCTX 17،هدفون ضد آب
 • پشتیبانی و گارانتی به مدت 2 سال
 • عمق کاوش مفید تا 2.5 متر
مشخصات فلزیاب سی تی ایکس CTX 3030

قیمت فلزیاب سی تی ایکس 3030

فلزیاب سی تی ایکس 3030 مربوط به کشور استرالیا یکی از دستگاه هایی است که در بازار ایران زیاد شده است افرادی که می خواهند محصولات شرکت استرالیا را خریداری کنند حتما توجه کنند که به اورجینال بودن آن توجه کنید.

حتما توجه کنید که اورجینال بودن این دستگاه خیلی مهم است چون اگر این محصول از طریق خود شرکت استرالیا ساخته نشده باشد به هیچ عنوان کارآیی ندارد.

قیمت فلزیاب سی تی ایکس 3030ctx مطابق با دلار روز محاسبه می شود و افراد برای خرید فلزیاب سی تی ایکس 3030 می توانند از طریق مشاوران و کارشناسان ما قیمت بگیرند.

راه های ارتباط مشاوران و کارشناسان فلزیاب از طریق شماره های زیر است.

09390087754📞

کاتالوک و دفترچه فلزیاب ctx 3030

فلزیاب سی تی ایکس 3030

شرکت فلزیاب ما برای تمامی محصولات شرکت ماینلب و همچنین شرکت های دیگر دفترچه و کاتالوگ فارسی آن را آماده کرده است.

یادگیری کار با دفترچه فارسی هر دستگاه از نکات بسیار مهمی است که هر کاوشگر حتما باید قبل از اینکه وارد میدان کاوش شود باید آن را مطالعه کند چون اگر بهترین فلزیاب و طلایاب جهان را هم داشته باشید ولی آشنایی و کار با دستگاه را بلد نباشید به هیچ عنوان کاوشگر موفق نمی شوید.

علاوه بر کاتالوگ فارسی و انگلیسی حتما باید فیلم های آموزشی و کار با فلزیاب سی تی ایکس 3030 را ببینید تا با دید باز وارد میدان کاوش شوید.

برای دانلود دفترچه فارسی فلزیاب فلزیاب سی تی ایکس 3030 می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید

Download pdf ctx3030

عمق کاوش تا 2.5 متر
فناوری بر اساس VLF
برند شرکت ماینلب استرالیا
خرید : 09390087754
گارانتی رایگان

محصولات دیگر شرکت ماینلب استرالیا

فلزیاب اکوناکس 800

فلزیاب اکسترا پرو

دستگاه ایتراک E_TRAK

ونکویش 540 پرو

جی پی زد 7000

جی پی ایکس 5000

فلزیاب مانتیکور

جی پی ایکس 4500

فلزیاب اکسترا 705

فلزیاب گو فایند

منبع سایت ماینلب

منبع : سایت مشاور فلز

سوالات متداول کاوشگران

CTX 3030 چقدر عمق را می تواند تشخیص دهد؟

این دستگاه فلزات (مانند طلا، آهن و مس) را تا عمق 3 متری تشخیص می دهد.

آیا CTX 3030 برای طلا و سکه خوب است؟

بله به راحتی در تمامی محیط ها می تواند سکه های طلا و نقره را شناسایی کند

فلزیاب سی تی ایکس CTX 3030 ضد آب است؟

بله ضد آب است

نوشته فلزیاب سی تی ایکس 3030 اولین بار در شرکت مشاوره فلزیاب. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا