فلزیاب

فلزیاب اسکنر exp 6000 تصویری

اسکنر فلزیاب exp 6000 یکی از بهترین گنج یاب های تصویری است که با بهترین عملکرد در بین اکثر دستگاه ها به یکی از محبوب ترین فلزیاب های جهان شناخته شده است گنج یاب تصویری EXP6000 توسط شرکت OKM در کشور آلمان ساخته شده است ما در این مقاله به صورت کامل در مورد اطلاعات ، مشخصات و قدرت عمق زنی و اسکن زمین به صورت کامل توضیح خواهیم داد افرادی که تجربه کاری با این اسکنر تصویری را داشته اند حتما در قسمت کامنت نظرات خود را بدهند.

ویژگی های اسکنر تصویری exp 6000 شرکت او کی ام

عملکرد و کار با دستگاه exp 6000 بسیار راحت و ساده است و تمامی افراد مبتدی که برای اولین وارد دنیای کاوش می شوند به راحتی می توانند با این دستگاه کار کنند و از پیدا کردن اشیاء با ارزش درون زمین لذت ببرند.

شرکت او کی ام آلمان سیستم exp 6000 در دو مدل پرو و پرو پلاس تولید کردند که هر کدام از بهترین دستگاه های شرکت او کی ام با اختلاف بسیار کم و شبیه به هم هستند این دستگاه به عنوان اسکنر و تصویریر برداری بسیار قوی شناخته شده است و به نسبت دستگاه های دیگر خیلی تخصصی تر عمل می کند و برای انواع تشخیص اجسام ازش استفاده می کنند که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

صفحه نمایش Exp6000 به صورت لمسی است و کاوشگران به راحتی می توانند با صفحه نمایش رنگی تنظیمات دستگاه را انجام دهند البته تنظیمات بسیار ساده و به صورت خودکار انجام می شود کنترل خودکار روشنایی به کاوشگران این شرایط را فراهم می کند که در شرایط ها مختلف نور آن تنظیم شود.

گنج یاب تصویری EXP 6000

اسکنر و همه کاره exp 6000 قادر است تمامی اجسام زمین را به صورت دو بعدی و یا سه بعدی روی صفحه نمایش نشان دهد و کاوشگر تصویری از تمامی رخدادهایی که در زمین است را می بینند و در صورت وجود گنج و فلز و طلا و همچنین اشیاء گرانبها به راحتی آنها را تشخیص می دهد.

همچنین تصویر برداری از تمامی حفره و سازها درون زمین باعث می شود تمامی رخداد ها و همچنین معدن ها کانی و مواد معدنی طبیعی را به راحتی کاوش کنند البته تمامی اسکن ها را می توان با عینک تصویری مشاهده کنید تا چیزی از موانع زمین را کاربر از دست ندهد.

اطلاعات تصویر برداری به سیو می شود و به وسیله نرم افزار های می توانند مهندسان آن را تجزیه و تحلیل کنند نوت بوک ویندوز با نرم افزار تشخیص Visualizer 3D Studio نصب شده امکان تجزیه و تحلیل تصویر اسکن دقیق را فراهم می کند.

فلزیاب اسکنر ای ایکس پی 6000 از اسکنرهای قیمت بالای او کی ام آلمان است و افرادی که می خواهند که یک نقطه زن و اسکنر داشته باشند می توانند فلزیاب مانتیکور را خریداری کنند.

فلزیاب جی پی ایکس 5000

این مقاله می تواند مفید باشد

دستگاه اسکنریاب و ردیاب EXP 6000

فلزیاب ای ایکس پی 6000 علاوه بر گنج یاب قوی اسکنر و ردیاب بسیار قدرتمند هم است از این دستگاه کاملا بی سیم است و به وسیله عینک ویدیویی و نوت بوک تصویری کنترل می شود این اسکنر در دنیا بی نظیر است و رقیبی به اون شکل ندارد که با استفاده از فناوری تلسکوپی جدید OKM استفاده می شود همچنین تا 124 سانتیمتر گسترش می یابد.

این میله های تلسکوپی که متناسب با بدن و قد کاوشگر تنظیم می شود شامل گیرنده های GPS است و این شرایط را برای کاربر فراهم می کند که هر جا که می رود و اطلاعات و نقشه های موقعیت فعلی آن ذخیر و ردیابی می شود و کاربر به راحتی می تواند تمامی نقاط ها را بگردد و قسمتی از زمین از چشم پنهان نماند

همچنین یک پروب های کربنی که بسیار سبک و سفت و سخت هستند در انتهای این تلسکوپ ها به وسیله کانکتور های مغناطیسی برای عملکرد بیشتر به تلسکوپ وصل می شود.

شاید سوال اینجا این باشد که نقش پروب های کربنی در تلسکوپ چیه؟

مزیت های خوب فلزیاب exp 6000 وجود پروب های کربنی است که به دلیل جنس بسیار سفت و سخت و وزن بسیار پایین ردیابی و کاوش را برای جویندگان راحت می کند علاوه بر این، کاربر یک اتصال داده بی سیم به ردیاب وصل می کنند تا داده های اسکن را به صورت مستقیم به واحد کنترل ارسال کنند.

دستگاه exp 6000 بهترین اسنکر در جهان است که به راحتی می تواند نقاط مختلفی را از زمین اسکن کند که می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 • اسکن سه بعدی داخل زمین

تمامی حفره ها و سازه هایی که در زمین است به صورت سه بعدی نمایش می دهد

 • اسکن نقطه ای

تمامی ناهنجاری ها و پستی و بلندی های زیر زمینی را شناسایی می کند

اسکن نقطه ای فلزیاب اسکنر exp 6000 تصویری
 • اسکن مواد معدنی

نمایش تمامی کانی ها و مواد معدنی طبیعی را از طریق صفحه نمایش رنگی نشان می دهد.

مواد معدنی فلزیاب اسکنر exp 6000 تصویری
 • اسکن به صورت لایو زنده

تمامی حفره ها و سازه هایی که در زمین است به صورت سه بعدی و زنده نمایش داده می شود.

زنده فلزیاب اسکنر exp 6000 تصویری
 • اسکن مغناطیسی

تشخیص محلی سازی اجسام فرومغناطیسی درون زمین

مغناطیسی فلزیاب اسکنر exp 6000 تصویری
 • اسکن تونل های زیرزمینی

تمامی اتاقک ها و تونل های زمین را تشخیص می دهد.

تونل فلزیاب اسکنر exp 6000 تصویری

اشیاء قابل تشخیص با exp 6000 شرکت او کی ام آلمان

دستگاه ای ایکس پی 6000 بهترین پنج یاب برای طلاهای طبیعی و نقره است و افرای که علاقمند به کاوش اشیاء گرانبها هستند به راحتی می توانند به تمامی صندوقچه های گنج و سکه و اشیاء ریز دست پیدا کنند.

همچنین در علم مهندسی افراد به راحتی می توانند با دستگاه exp 6000 حفره های درون زمین را تشخیص بدهند و یا تونل ها درون زمین را می توانند یافت.

این دستگاه به عنوان یکی از اسکنرهای قوی برای یافت انواع فلزها استفاده می شوند همچنین برای باستان شناسان و کاوش طلا و نقشه برداری استفاده می شود.

این دستگاه آلمانی exp 6000 که برای تمامی دنیا ساخته شده است ولی برای ایرانیان بسیار محبوب بوده است زیر طی چند ماه پیش با توجه به سایت رسمی okm یک گنجینه سک و طلا کاوشگران ایرانی توانستند از عمق 2.5 متری را پیدا کنند.

گنج ایران فلزیاب اسکنر exp 6000 تصویری

عمق دستگاه exp 6000 شرکت okm

عمق کاوش و شکار این دستگاه طبق تجربیاتی که از زمین داشتند حدود 25 متر است

مشخصات فلزیاب اسکنر exp 6000

مشخصات دیگر این دستگاه را می توانیم موارد زیر را اشاره کنیم.

 • تجسم سه بعدی اشیاء درون زمین
 • اسکن کامل و به صورت سه بعدی زمین
 • صفحه نمایش لمسی و رنگی دستگاه
 • استفاده از فناوری GPS
 • دارای پروب های قابل تعویض
 • تنظیم به راحتی ارتفاع
 • دارای حافظه داخلی
 • صدا و پخش تصویری به صورت زنده
 • باتری قوی و قابل شارژ
 • چند زبان بودن دستگاه
 • قابلیت بلند گو
 • فناوری بی سیم
 • دارای عینک تصویری و ویدویی هوشمند
 • نوت بوک قابل کنترل
 • قابلیت استفاده از نرم افزار Visualizer 3D Studio
 • پاور پک (نسخه D/C)

فلزیاب لورنز Lorenz z2

این مقاله می تواند مفید باشد

قدرت تفکیک فلزیاب exp 6000

دستگاه exp 6000 تمامی اشیاء گرانباها و همچنین تمامی زمین را اسکن و تصویر برداری می کند و در همه جاها و مکان ها قابل استفاده است.

فلزیاب تصویری exp 6000 دارای سنسور و اسکنر های زیادی است در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

 • کاوشگر تلسکوپی

این سیستم جدید دستگاه exp 6000 تا 124 سانتیمتر گسترش می یابد و برای اسکن محیط های بزرگ و باریک به صورت تخصصی طراحی شده است و در دیگر کاوشگران نیازی به حمل لوازم جانبی اضافه ندارند.

تلسکوپی فلزیاب اسکنر exp 6000 تصویری
 • سوپر سنسور Super Sensor

این ویژگی یکی از بهترین لوازم های جانبی این اسکنریاب است که به راحتی تمامی اجسام گرانبها که در زمین دفن شده است را به صورت کاملا دقیق تشخیص و شکار می کند.

سوپر سنسور فلزیاب اسکنر exp 6000 تصویری
 • سنسور تونل های زیرزمینی

این نوع سنسور که یکی دیگر از ویژگی های بی نظیر این دستگاه است و کاربر با فعال کردن این ویژگی می تواند تونل ها ، اتاقک های زیر زمینی ، پناهگاه ها و غارها و همچنین حفره ها و هر سازه ای که در زیر زمین پنهان شده است را به راحتی تشخیص می دهد.

تونل زیر زمینی فلزیاب اسکنر exp 6000 تصویری
 • سنسور تصویری زنده

ویژگی پیشرفته دیگر دستگاه exp 6000 می تواند به صورت زنده از زمین اسکن بگیرد و تصاویر آن را از طریق صفحه نمایش رنگی و لمسی به صورت زنده پخش شود و همین ویژگی باعث می شود که حجم زیادی از کاوش را به سرعت طی کنید.

تصویری فلزیاب اسکنر exp 6000 تصویری
 • سنسور جهت گیری

این ویژگی نیز باعث می شود که کاوشگر مسیر حرکتی را منحرف نشود و زمانی که طبق جهتی که انتخاب کرده است کج شود با استفاده از سیستم صوتی به کاربر هشدار می دهد.

جهت گیری فلزیاب اسکنر exp 6000 تصویری

فلزیاب و اسکنر روور یو سی

این مقاله می تواند مفید باشد

قیمت دستگاه okm exp 6000

فلزیاب اسکنر exp 6000 تصویری که در دو مدل و پرو پلاس هم است را می توانید از طریق نمایندگی رسمی در ایران خریداری کنید برای خرید این دستگاه می توانید با شماره هایی که در زیر درج شده است تماس بگیرید.

کارشناسان سایت مشاور فلز تمامی مراحل خرید این دستگاه را به صورت اورجینال برای شما توضیح خواهند داد

09390087754📞

سایر دستگاه های این شرکت می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

اسکنر فلزیاب rover uc

دلتا رنجر Delta ranger

فلزیاب ای ایکس پی 4500

اسکنر تصویری فیوژن

دستگاه روور سی 2

فلزیاب تصویری روور سی 4

ردیاب بیونیک ایکس فور

دستگاه اسکنر جی پارد

سایت رسمی okm مربوط سیستم

منبع: سایت مشاوران فلزیاب

نوشته فلزیاب اسکنر exp 6000 تصویری اولین بار در شرکت مشاوره فلزیاب. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا