آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

عکس| چه کسی با مهدی طارمی به اینتر خواهد رفت؟

اداکسو

به گزارش خبرگزاری ایپنا ؛ یکی از بازیکنانی که اینتر به دنبال جذب او است و به نظر می رسد که کار انتقال به پایان رسیده است، مهدی طارمی است. طارمی مهاجم ایرانی پورتو در پایان فصل قراردادش با باشگاه پرتغالی به پایان می رسد و به این ترتیب اینتر می تواند مقصد بعدی او باشد. برخی از خبرنگاران ایتالیایی گفته اند که کار انتقال مهدی طارمی به پورتو به پایان رسیده است و طارمی را برای فصل آینده باید بازیکن اینتر دانست.

از سوی دیگر اینتر به دنبال جذب پیوتر زیلنسکی نیز هست. این بازیکن یک هافبک لهستانی است که در ناپولی توپ می زند. البته قرارداد این بازیکن هم با ناپولی رو به اتمام است و به این ترتیب زیلنسکی در پایان فصل تبدیل به یک بازیکن آزاد می شود. برخی ها انتقال این بازیکن را هم به اینتر نهایی شده می دانند.

عکس| چه کسی با مهدی طارمی به اینتر خواهد رفت؟

زیلنسکی در حال حاضر ۲۹ سال سن دارد. این بازیکن از سال ۲۰۱۶ در ناپولی حضور داشته است و یکی از بازیکنان با سابقه تیم ناپولی است.

اینتر به طور کلی بازیکنان آزاد زیادی را جذب کرده است. او هاکان چالهان اوغلو، آندره اونانا و هنریک مخیتاریان را هم به همین شکل جذب کرده بود و اکنون مهدی طارمی و پیوتر زیلنسکی را به این شکل به خدمت می گیرد.

۲۵۷ ۲۵۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا