آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

عکس| ملاقات روسای دو فدراسیون چوگان و سوارکاری

به گزارش خبرگزاری ایپنا ، در دیدارصبح امروز اصغرناظری رئیس فدراسیون چوگان با محمد کاظمیان رئیس فدراسیون سوارکاری، تعامل، همکاری و تبادل تجربیات در جهت توسعه رشته‌های زیرمجموعه دوفدراسیون تاکید شد.

بنابر روایت روابط عمومی فدراسیون چوگان، در این دیدار ناظری ضمن تبریک سال نو و فرا رسیدن بهارقرآن بیان کرد: این دو فدراسیون به دلیل محوریت اسب می‌توانند همکاری های مشترکی داشته باشند.
وی در ادامه از چوگان به عنوان ورزش ملی ایران نام برد که می توان با تعامل بستر معرفی آن را بیش از پیش در سراسر کشور مهیا کرد.

ناظری در ادامه با اشاره به زیر ساخت ‌ها و مجموعه‌های ورزشی تخصصی دو رشته چوگان و سوارکاری اظهار داشت: ورزشکاران چوگان و سوارکاری می تواننداز امکانات موجود به بهترین شکل بهره بگیرند.

در ادامه این نشست، محمدکاظمیان ضمن قدردانی از اصغر ناظری و آرزوی موفقیت برای وی ، تفاهم و همکاری دو جانبه میان فدراسیون های سوارکاری و چوگان را مورد تاکید قرارداد.

رئیس فدراسیون سوارکاری همچنین به برگزاری مسابقات مشترک ملی و بین المللی در مواد مختلف در سال جدید را پیشنهاد کرد و خاطره نشان ساخت: باید با بررسی های فنی رویدادهای متناسب را طراحی و اجرایی کرد.

ناظری با بیان محوریت اسب در شکل گیری فعالیت های دو فدراسیون گفت : فصل جدیدی در مسیر این دو فدراسیون به وجود آمده و باید از فرصت‌ها برای پیشبرد این ورزش کهن و اصیل بهره گرفت‌.

عکس| ملاقات روسای دو فدراسیون چوگان و سوارکاری

۲۵۸۲۵۸

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا