آخرین و مهمترین اخبار سیاسی

عضو کمیسیون آموزش:مصوبات سفرهای رئیس‌جمهور فراموش نشود

به انتشار از سایت معرفت نیوز

دانلود آهنگ
عضو کمیسیون آموزش:مصوبات سفرهای رئیس‌جمهور فراموش نشود

مهر نوشت: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه عزم رئیسی و وزرایش برای حل مشکلات جدی است، گفت: دولت سیزدهم امید را در دل مردم زنده کرد.

اکبر احمدپور عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص عملکرد صد روزه دولت رئیسی گفت: رئیس‌جمهور سیزدهم امید را در دل مردم زنده کرد. در دولت گذشته فضای کشور پر از یاس و ناامیدی بود اما امروز مجموعه اقدامات دولت موجب شده است مردم امید پیدا کنند که مشکلات حل خواهد شد.

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سفرهای استانی موجب شد رئیس‌جمهور هم از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار بگیرد و هم راه حل‌ها و نظرات مردم را بشنود.

وی ادامه داد: سفرهای استانی رئیس‌جمهور در روزهای تعطیل انجام می‌شود و این یعنی آقای رئیسی در روزهای کاری به امور مربوط به دولت می‌پردازد که همین امر موجب نگاه امیدوارانه مردم به دولت شده است. امیدوارم با برنامه‌ریزی دقیق مصوبات سفرهای رئیس‌جمهور در ورطه فراموشی قرار نگیرد.

وی تصریح کرد: در مدت ۱۰۰ روزه مدیریت رئیسی، وی و وزرایش عزم جدی برای حل مشکلات نشان دادند که این امر موجب می‌شود تلاش و برنامه‌ریزی برای حل مشکلات انجام شود.

23231

محتوای منتشر شده به صورت خودکار از رسانه ی معتبر خبرگزاری خبر آنلاین جمع اوری شده است و معرفت نیوز در قبال محتوای منتشر شده هیچ مسئولیتی ندارد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا