آخرین و مهمترین اخبار سیاسی

شرایط خانه‌دار شدن مجردها در قانون جهش تولید مسکن تسهیل شد

شرایط خانه‌دار شدن مجردها در قانون جهش تولید مسکن تسهیل شد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس کمیسیون عمران مجلس از شروع ثبت نام برای تحویل واحدهای مسکونی قانون جهش تولید مسکن از فردا خبر داد.

محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی پس از نشست کمیسیون خود با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی گفت: برای اجرای قانون جهش تولید مسکن خوشبین هستیم و از ساخت یک میلیون واحد مسکن در سال اطمینان داریم. ثبت نام برای واحدهای مربوط به این قانون از فردا آغاز می‌شود.

وی اضافه کرد: وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون قول داد شرایط ثبت نام برای افراد مختلف حتی مجردها تسهیل شود. این دسته از مردم می‌توانند تا پایان کار اجرای قانون جهش تولید مسکن و تحویل واحد مسکونی، عقدنامه و سند ازدواجشان را ارائه دهند تا بتوانند صاحب مسکن شوند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با تأکید بر لزوم ایجاد هماهنگی میان مجلس و دولت برای اجرای قانون جهش تولید مسکن اظهار کرد: وزیر راه و شهرسازی اراده جدی برای این موضوع دارد. او برای تمام مؤلفه‌های پیش بینی شده جهت اجرای پروژه‌ها از جمله تأمین مصالح، زمین و… وارد گفت‌وگو شده است. همچنین وزرای دیگر از جمله وزیر صمت و وزیر امور اقتصادی پای کار هستند.

۲۳۲۱۹

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا