آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

سرمربی میلان طارمی را متهم کرد!

اداکسو
سرمربی میلان طارمی را متهم کرد!

سرمربی تیم فوتبال میلان معتقد است که مهاجم ایرانی پورتو در صحنه گل روی مدافعش مرتکب خطا شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، استفانو پیولی که مردانش شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در خانه پورتو تن به شکست یک بر صفر دادند تا شرایط برای صعودشان به مرحله حذفی دشوارتر شود، پس از سوت پایان این بازی در تونل منتهی به رختکن‌های ورزشگاه جلوی فلیکس بریش داور آلمانی بازی را گرفت و نسبت به صحنه گل پورتو که مهدی طارمی به نظر می‌رسید اسماعیل بن‌ناصر را شارژ کرد و زمینه‌ساز گل لوئیز دیاز شد، اعتراض کرد و به او گفت "خطا بود، خطا بود". او گفت: «به بریچ داور بازی، در تونل رختکن گفتم که طارمی روی بازیکن ما خطا کرد.»

سرمربی میلان همچنین پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا گفت: واضح است که حوادث می‌توانند نتیجه بازی را تعیین کنند، اما عملکرد ما در این دیدار خوب نبود. پورتو بهتر، بانشاط ‌تر و قویتر بود. ما بازی را خوب شروع نکردیم، توپ را خوب حفظ نکردیم و با اندازه کافی خلق موقعیت نکردیم. تیم متعادل و رقابتی بود، اما نتوانستیم بهترین عملکردمان را به نمایش بگذاریم. در چنین سطحی از مسابقات هم وقتی در خط حمله و دفاع به اندازه کافی خوب نباشید، به دردسر می‌افتید. پورتو بهتر از ما عمل کرد.

پیولی که شاگردانش از سه بازی اول خود در مرحله گروهی امتیازی کسب نکرده‌اند و با این شرایط کار بسیار سختی برای صعود به مرحله حذفی دارند، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: ما باید به خود باور داشته باشیم. دو تیم بالاتر از ما چهار امتیازی هستند و ما نباید در این بازی بد بازی می‌کردیم. به هر حال باید به تلاش‌مان ادامه دهیم. باید بفهمم که چرا ما در این بازی قدرت و دقت لازم را نداشتیم. نمی‌خواهم درباره داوری صحبت کنم و چیزهای دیگری است که باید روی آن تمرکز کنم.

۲۵۶ ۲۵۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا