پزشکی

رویداد تبادل فناوری صنایع غذایی با حضور 58 شرکت دانش‌بنیان

اداکسو

رویداد تبادل فناوری صنایع غذایی روز سه‌شنبه، نهم خرداد ماه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به گزارش بهداشت نیوز و به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در این رویداد واحدهای صنعتی فعال در صنایع غذایی، نیازهای فناورانه خود را مطرح و شرکت‌های دانش‌بنیان نیز توانمندی‌های خود را برای رفع این نیازها اعلام می‌کنند.

در این رویداد 58 شرکت دانش‌بنیان حضور خواهند داشت که علاوه بر ارائه توانمندی‌های خود و مذاکره با واحدهای صنعتی که نیاز خود را طرح کرده‌اند، در نمایشگاهی که در حاشیه این رویداد در ساختمان صندوق نوآوری برپا می‌شود، به عرضه محصولات و نمایش توانمند‌ی‌های خود می‌پردازند.

این رویداد از ساعت 9 صبح آغاز تا 16 عصر ادامه دارد.در این رویداد واحدهای صنعتی «سه‌نان»، «ماستر فوده»، «میهن»، «صنایع شیر ایران»، «باراکا» و «زر ماکارون» به ارائه نیازهای فناورانه خود خواهند پرداخت.

یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینه توسعه بازار این شرکت‌ها، برگزاری رویدادهای تبادل فناوری است. در این رویدادها هدف به‌هم‌رسانی طرف عرضه به طرف تقاضا است.رویداد تبادل فناوری صنایع غذایی سی‌وهفتمین رویداد تبادل فناوری است که صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌کند.در این رویدادها تاکنون بیش از 2100 نیاز دستگاه‌های اجرایی و صنایع بزرگ به شرکت‌های دانش‌بنیان معرفی شده و 192 صنعت بزرگ کشور از حوزه فولاد تا خودرو در این رویدادها مشارکت کرده‌اند و در مجموع بیش از 700 میلیارد تومان قرارداد میان شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای مختلف با حمایت صندوق نوآوری امضا شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا