آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

ربیعی: بازی ما با سپاهان دو بخش داشت/ با مصدومیت انصاری تمرکز تیم از بین رفت

اداکسو

گروه‌ استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت، بازی امروز تیمش با سپاهان دو بخش داشته است، قبل از مصدومیت انصاری و بعد از مصدومیت او.

اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محمد ربیعی پس از شکست 2 بر صفر تیمش برابر سپاهان در هفته نخست لیگ برتر فوتبال، در نشست خبری اظهار داشت: این برد را به محرم نویدکیا و تیم سپاهان تبریک می‌گویم. بازی اول برای ما فراز و نشیب‌های زیادی داشت و روز گذشته نیز درباره میزان هماهنگی تیمم صحبت کرده بودم. بازی امروز دو بخش داشت؛ قبل از مصدومیت انصاری و بعد از مصدومیت انصاری.

وی ادامه داد: موقعیت‌های خوبی تیم ما و سپاهان تا دقیقه 41 داشت و بعد از مصدومیت انصاری تمرکز تیم ما از بین رفت و بدترین زمان ممکن در دقیقه 46 گل خوردیم. در نیمه دوم هم اشتباهات فردی داشتیم که منجر به گل دوم سپاهان شد. در 30 دقیقه پایان بازی یک قسمت پرریسک از بازی را جلو بردیم و سعی کردیم بازی را کاملاً از بالا اداره کنیم و مطمئن بودم موقعیت‌هایی نصب‌مان می‌شود و قطعاً به موازات موقعیت‌هایی هم سپاهان خواهد داشت. موقعیتی که نصیب سپاهان شد در بحث ضدحمله بود و در قسمت پرریسک توانستیم پنالتی بگیریم که نتوانستیم موفق باشیم. اگر پنالتی‌مان گل می‌شد و موقعیت‌هایی که نصف و نیمه ایجاد کردیم می‌توانستیم به بازی برگردیم.

پیروزی سپاهان در نخستین گام با درخشش رفیعی/ سپاهان 2 – مس رفسنجان صفرلیگ برتر فوتبال| سپاهان اولین 3 امتیار را از مس گرفتنویدکیا: موقعیت‌های گلزنی را بچگانه از دست دادیم/ مس در نیمه اول هوشمندانه بازی کرد

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان بیان کرد: وقتی انصاری را در نبود دو دفاع دیگر تیم‌مان از دست دادیم خط دفاعی‌مان با مشکلات زیادی روبه‌رو شد. قطعاً سپاهان از ما بهتر بازی کرد و ما باید از امروز تلاش بیشتری کنیم و نقاط ضعف‌مان را با هماهنگی بیشتری برطرف کنیم. اگر می‌توانستیم آن نظمی را که تا دقیقه 45 داشتیم حفظ کنیم فکر می‌کنم در کل تایم بازی می‌توانستیم بازنده بازی نباشیم.

ربیعی در مورد شدت مصدومیت محمد انصاری خاطرنشان کرد: هنوز درباره مصدومیت انصاری چیزی مشخص نشده و باید MRI گرفته شود، ولی فکر می‌کنم متأسفانه در اثر این حرکتی که صورت گرفت مشکوک به پارگی رباط صلیبی باشد. محمد انصاری یک بچه خیلی دوست‌داشتنی و محبوب در تیم است. امیدوارم این مصدومیت به این شدت نباشد و محمد انصاری هر چه سریعتر به تمرینات باز گردد.

وی در مورد عملکرد دروازه تیمش اظهار داشت: در صحنه گل دوم الرشیدی مقصر نبود و نقطه دید نداشت اما در گل اولی هم که دریافت کرد توپ بلوکه کرد و من از عملکرد دروازه‌بان تیم راضی هستم. بازی‌هایش را دنبال می‌کنم و می‌دانم در چه شرایطی است. ما از وقتی الرشیدی را جذب کردیم به صورت متناوب نقد‌هایی است و با توجه به هزینه‌ای که انجام شده نسبت به قیمت‌های داخلی که بود توانستیم ایشان را جذب کنیم و مطمئن هستیم در طول فصل به ما کمک خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در پایان گفت: ما سال گذشته بازی اول‌مان را به استقلال باختیم و رفته رفته روند تیم‌مان از لحاظ هارمونی تاکتیکی بهتر شد و مطمئنم به هماهنگی بیشتری خواهیم رسید.

انتهای پیام/ف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا