آخرین و مهمترین اخبار سیاسی

خط و نشان قاطع فرمانده کل ارتش برای اسرائیل: این اراده را داریم که با قدرت نظامی مقابل‌تان بایستیم

به انتشار از سایت معرفت نیوز

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه اگر لازم باشد این اراده را داریم که با قدرت نظامی مقابل اسرائیل بایستیم، گفت: دنیا به قبل و بعد از وعده صادق تقسیم شده و این آمادگی کامل در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که با یک اشاره فرماندهی معظم کل قوا، هر هدف نظامی که لازم باشد، در هر جا، آنها را مورد اصابت قرار بدهند و منهدم کنند.

بنا به روایت جماران، امیر سید عبدالرحیم موسوی در خصوص ارتباط عملیات طوفان الاقصی و وعده صادق با اندیشه امام خمینی(س)، گفت: حضرت امام با تعیین روز قدس، مسأله فلسطین به عنوان مسأله اول جهان اسلام مطرح کردند. طوفان الاقصی باعث شد که این مردم با شجاعت، شهادت و قدرت خودشان دوباره فلسطین را مسأله اول دنیا کردند؛ این همان آرمان حضرت امام بود.

فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: رژیم صهیونیستی با غرور حمایت قدرت‌های به ظاهر بزرگ مثل آمریکا، انگلیس و دیگران، با یک نسل‌کشی و کودک‌کشی این جریان را ادامه می‌داد و بر اساس این غرور خودش فکر می‌کرد که اگر به جمهوری اسلامی ایران هم لطمه‌ای بزند، پاسخی دریافت نمی‌کند؛ و آن کار خبیثانه را انجام داد و سردار زاهدی و بعضی دوستان دیگر ما را به شهادت رساند و جمهوری اسلامی ایران پاسخ دندان‌شکن محکمی در وعده صادق به او داد.

وی تأکید کرد: حرف ما این بود که اگر لازم باشد این اراده را داریم که با قدرت نظامی مقابل اسرائیل بایستیم. اما چون می‌دانیم سنت خداوند این گونه است که باطل خود در سراشیبی اضمحلال است، رژیم صهیونیستی خودش در سراشیبی اضمحلال است. اما این پیام را به رژیم صهیونیستی، آمریکایی‌ها و همه حامیان آنها دادیم که جمهوری اسلامی ایران این اراده را دارد که اگر لازم باشد با قدرت نظامی این کار را بکند و آنها باید حساب کار خودشان را بکنند.

امیر موسوی با بیان اینکه دنیا به قبل و بعد از طوفان الاقصی تقسیم شده است، یادآور شد: دنیا به قبل و بعد از وعده صادق تقسیم شده و این آمادگی کامل در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که با یک اشاره فرماندهی معظم کل قوا، هر هدف نظامی که لازم باشد، در هر جا، آنها را مورد اصابت قرار بدهند و منهدم کنند.

۲۷۲۱۵

محتوای منتشر شده به صورت خودکار از رسانه ی معتبر خبرگزاری خبر آنلاین جمع اوری شده است و معرفت نیوز در قبال محتوای منتشر شده هیچ مسئولیتی ندارد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا