آخرین و مهمترین اخبار سیاسی

حجت‌الاسلام خطیب: دستگاه‌های امنیتی به طور همزمان مقابله با ناکارآمدی و نفوذ را پیگیری می‌کنند

اداکسو

حجت‌الاسلام خطیب: دستگاه‌های امنیتی به طور همزمان مقابله با ناکارآمدی و نفوذ را پیگیری می‌کنند

وزیر اطلاعات گفت: دستگاه های نظارتی، اطلاعاتی و امنیتی کشور ناکارآمدی را به دقت رصد کرده و در کنار مقابله با نفوذ و فساد مقابله با ناکارآمدی را هم در دستور کار قرار داده‌اند.

حجت‌الاسلام خطیب: دستگاه‌های امنیتی به طور همزمان مقابله با ناکارآمدی و نفوذ را پیگیری می‌کنند

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در سفر به استان مرکزی در جلسه شورای تامین گفت: بهره مندی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در کنار همدلی، همراهی و هم افزایی قوای سه گانه، مسئولان اجرایی، دستگاه‌های امنیتی و نیروهای مسلح زمینه‌ساز اقتدار اقتصادی و امنیت ملی کشور است.

وی از موفقیت های وزارت اطلاعاتِ دولت مردمی وانقلابی در وارد کردن ضربه های کارآمد به درون و بیرون رژیم صهیونیستی خبر داد و گفت: با هم افزایی دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی پیام صلابت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران به جهانیان مخابره شد.

وزیر اطلاعات در ادامه به حوادث و اغتشاشات سال گذشته اشاره کرد و گفت: دشمن تمام توان رسانه ای، اطلاعاتی و ابزارهای فتنه و توطئه را در جنگ ترکیبی به میدان آورد که با لطف خدا و تلاش دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی کشور وهمراهی مردم رشته ارتباط و اتحاد معاندین در خارج و داخل کشور قطع و این توطئه دشمن محکوم به شکست شد.

وی به تشریح دستاوردها و تلاش های دولت در حوزه اقتصادی هم پرداخت و گفت: علیرغم تشدید تحریم ها و تمام توطئه ها ،دروغ پراکنی ها، شایعه سازی ها و دشمنی‌ها دولت آیت الله رئیسی گام های موثری در مسیر توسعه اقتصادی برداشته شده که با کار جهادی برای تحقق شعار سال به نام مهار تورم و رشد اقتصادی تلاش های جهادی ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام خطیب حل مسائل و مشکلات به محض بروز، تشخیص و مواجهه در سطح سران قوا و کلان کشور را لازم و ضروری دانست و گفت: باید با چاره‌اندیشی به موقع مشکلات، هم از گسترش و بروز آن در سطح جامعه جلوگیری کرد و هم شرایط ارتقا خدمت و افزایش رضایتمندی مردم را فراهم آورد.

وزیر اطلاعات از توجه ویژه دستگاه‌های امنیتی به ناکارآمدی در سطوح مدیریتی هم خبر داد و گفت: دستگاه های نظارتی، اطلاعاتی و امنیتی کشور ناکارآمدی را به دقت رصد کرده و در کنار مقابله با نفوذ و فساد مقابله با ناکارآمدی را هم در دستور کار قرار داده اند.

وی افزود: برخی ناترازی ها و مشکلات اقتصادی انباشته شده از سال‌های گذشته است که مسئولان در دولت تمام تلاش خود را برای حل این مشکلات و چالش ها به کار گرفته اند که حل برخی از این مشکلات زمان‌بر بوده و مردم آمادگی دارند تا با صبرو حوصله برای حل مشکلات و رسیدن کشور به رشد و توسعه یاریگر مسئولان باشند.

حجت‌الاسلام خطیب به دستاوردهای دولت مردمی و انقلابی در روابط منطقه‌ای و بین‌المللی هم اشاره کرد و گفت : گفت وگوهای سازنده و ارتقای همکاری‌های منطقه‌ای با کشورهای همسایه و همجوار بازتاب گسترده‌ای در جهان داشته که می‌تواند در افزایش امنیت منطقه تاثیر گذار باشد. حضور و حمایت مردم رسالت دولتمردان را سنگین تر کرده و دولت تمام تلاش خود را برای افزایش رضایتمندی مردم و بهبود شاخص های اقتصادی به کار گرفته است.

وی در ادامه سفر به استان مرکزی با آیت‌الله دری نماینده ولی فقیه در استان هم دیدار کرد و به تشریح جایگاه و ظرفیت های صنعتی و اقتصادی استان پرداخت و استان مرکزی را مهد مفاخر و مشاهیر برجسته‌ای دانست که منشأ تحولات عظیم در حوزه‌های مختلف در تاریخ کشور بودند. طلوع آفتاب انقلاب حضرت امام خمینی از استان مرکزی افتخاری ارزشمند برای این استان بوده و حضرت امام خمینی با اهتزاز پرچم عزت و آزادگی در کشور، انقلاب اسلامی ایران را به عنوان الگوی برجسته ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی استکبار به آزادی خواهان جهان معرفی کرد.

در ادامه این جلسه، آیت الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان عدل، امنیت و رفاه را لازمه هر جامعه دانست و گفت: ارتقای امنیت با بهبود آرامش و افزایش اعتماد عمومی در جامعه به عنوان ارزشمندترین سرمایه ارتباط مستقیم دارد و دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی در حفظ و ارتقاء ثبات امنیتی کشور رسالتی بزرگ بر عهده دارند.

وی افزود: دولت آقای رئیسی توفیقات خوبی در مسائل بین المللی داشته است. مخلص الائمه استاندار مرکزی هم در این دیدار به تشریح ظرفیت‌های عظیم صنعتی تولیدی و فرهنگی استان پرداخت و گفت : استان مرکزی قطب صنعت و دارای بیشترین تنوع تولیدات صنعتی در کشور است که در کنار تولیدات صنعتی، سرزمین آفتاب قطب تولیدات کشاورزی هم هست.

به گزارش فارس، حضور در ستاد خبری اداره کل اطلاعات و پاسخگویی مستقیم و بی واسطه وصدور دستور پیگیری به تماس های دریافتی سامانه ۱۱۳ ستاد خبری اطلاعات و حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدا از دیگر برنامه های وزیر اطلاعات در سفر به استان مرکزی بود.

در سفر وزیر اطلاعات به استان مرکزی مدیرکل اطلاعات استان معرفی و از تلاش‌های مدیرکل پیشین هم تجلیل شد.

پایان پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا