آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

حال ژرمن‌ها با بازگشت مهندس خوب شد

بازگشت تونی کروس به تیم ملی فوتبال آلمان به کلی این تیم را تغییر داده است.

کروس بعد از شکست تیم ملی فوتبال آلمان برابر انگلیس در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ تصمیم به خداحافظی از بازی‌های ملی گرفت، اما اصرار ناگلزمن سرمربی کنونی ژرمن‌ها باعث شد تا کروس از تصمیم خود صرف نظر کند و به تیم ملی برگردد.

بازگشت این هافبک ۳۴ ساله و محبوب به ترکیب ژرمن‌ها باعث شده تا حال این تیم به کلی خوب شود و آلمان دوباره به یک تیم مدعی و بزرگ تبدیل شود.

تیم ملی فوتبال آلمان در دومین بازی بزرگ دوستانه خود به درخشش تونی کروس به پیروزی دست پیدا کرد.

شاگردان ناگلزمن در دیداری دوستانه به مصاف هلند رفتند و موفق شدند با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست پیدا کنند تا هواداران خود را قبل از آغاز یورو ۲۰۲۴ کاملا امیدوار کنند. ژرمن‌ها پیش از این هم در دیداری دوستانه با دو گل فرانسه، فینالیست دو دوره اخیر جام جهانی را شکست دادند.

تونی کروس در هر دو بازی موفق به دادن پاس گل شد.

نکته بسیار مهم درباره تیم ملی فوتبال آلمان و تونی کروس اینکه آلمان در ۱۰ بازی خود قبل از بازگشت تونی کروس تنها ۲ بار به پیروزی دست پیدا کرده بود، اما در دو بازی بعد از بازگشت این بازیکن که برابر هلند و فرانسه بوده به پیروزی رسیده و این ارزش بالای این بازیکن سرشناس و محبوب را نشان می‌دهد.

آلمان میزبان یورو ۲۰۲۴ است و با این پیروزی‌های بزرگی که تیم ناگلزمن به دست می‌آورد هواداران خود را بسیار امیدوار به قهرمانی می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا