پزشکی

تولید ۹۰ میلیون سرنگ توسط هلال احمر از ابتدای سال جاری

اداکسو

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران تلاش می‌کند تا با شناخت نیاز جامعه در مسیر تولید هدفمند تجهیزات پزشکی قرار گیرد و یاری رسان سیستم بهداشت و درمان کشور باشد.

به گزارش بهداشت نیوز، شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران تلاش می‌کند تا با شناخت نیاز جامعه در مسیر تولید هدفمند تجهیزات پزشکی قرار گیرد و یاری رسان سیستم بهداشت و درمان کشور باشد. در همین راستا از ابتدای سال جاری تاکنون ۹۰ میلیون عدد سرنگ ۲، ۵ و ۱۰ میلی لیتری سه تکه و دو تکه و سرنگ انسولین در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی تولید شده است و روند تولیدات با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها ادامه خواهد داشت.

سرنگ سه تکه و دو تکه تولیدی این شرکت دارای قسمت لاستیکی موسوم به گسکت هستند که علاوه بر غیر تب زا و زیست سازگار بودن، در تولید آن‌ها از سوزن استیل ضدزنگ و دارای پوشش سیلیکونی استفاده شده است.

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده‌های تجهیزات پزشکی یکبار مصرف از زمان تأسیس گام‌های مهمی را در زمینه توسعه کمی و کیفی خود برداشته است تا بتـواند با پیروی از فرمایشات مقام عظمای ولایت و در راستای سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران گامی مؤثر در زمینه خود کفایی محصـولات پزشـکی بردارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا