آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

تور آزاد والیبال ساحلی آسیا در محله باستانی «سورو»

تور آزاد والیبال ساحلی آسیا از ۱۶ تا ۲۰ آبان به میزبانی ایران در محله باستانی سورو شهر بندرعباس برگزار می‌شود تا این محله قدیمی برگزاری نخستین تور آزاد ساحلی آسیا را تجربه کند.

اخبار ورزشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تور آزاد والیبال ساحلی آسیا از 16 تا 20 آبان با حضور 23 تیم در شهر بندرعباس برگزار می‌شود و ایران با چهار تیم، استرالیا و چین با سه تیم، هنگ‌کنگ، ژاپن، قزاقستان، عمان، قطر و تایلند هر کدام با دو تیم و کشور هند با یک تیم در این تور حضور دارند.

والیبال ساحلی ایران نیز با چهار تیم و با هدایت رضا نائینی در این مسابقات شرکت می‌کند. ملی‌پوشان کشورمان در مسیر آماده‌سازی برای این مسابقات سه مرحله اردو در کمپ‌ تیم‌های ملی ساحلی در مجموعه ورزشی آزادی و یک اردوی برون مرزی در تایلند برگزار کردند تا برای مسابقات آماده شوند. اردوی نهایی تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران نیز از چهارشنبه یازدهم آبان در محله سورو بندرعباس آغاز می‌شود و تا شروع مسابقات ادامه خواهد داشت.

محله باستانی «سورو» در بخش مرکزی شهرستان بندرعباس در استان هرمزگان واقع شده و یکی از دیدنی‌های استان هرمزگان است.

تغییر برنامه تور آزاد والیبال ساحلی آسیا

کنفدراسیون والیبال آسیا 10 هزار دلار پاداش برای 16 تیم برتر این مسابقات در نظر گرفته است که فهرست دریافت‌کنندگان به شرح زیر است:

تیم اول: 2500 دلار
تیم دوم:2000 دلار
تیم سوم: 1500 دلار
تیم چهارم: 1000 دلار
تیم‌های پنجم تا هشتم: 350 دلار هر تیم
تیم‌های نهم تا شانزدهم: 200 دلار هر تیم

کنفدراسیون والیبال آسیا، جایرامان سیرینی واسان از هند را به عنوان ناظر فنی و نادر انصاری از ایران را به عنوان ناظر داوری و اعضای کمیته کنترل این دو رویداد ساحلی معرفی کرده است. همچنین AVC داوران بی‌طرف و ایرانی این رویدادها را معرفی کرد که فهرست آنها به شرح زیر است:

بوتوگاهاگه جاناکا توشارا از سری‌لانکا
تاکایوکی ایمایزومی از ژاپن
بدر السارمی از عمان
اکبر مسیبی
حسن بازدرهوا
امیرحسین صادقی

هشت داور ملی و 10 داور محلی نیز در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

برنامه کامل مسابقات تور آزاد ساحلی بندرعباس به شرح زیر است:

دوشنبه 16 آبان، مرحله مقدماتی، ساعت مسابقات: 14، 15، 16، 17، زمین اصلی و دوم
سه شنبه 17 آبان، مرحله مقدماتی، ساعت مسابقات: 14، 15، 16، 17، زمین اصلی و دوم
چهارشنبه 18 آبان، مرحله مقدماتی، ساعت مسابقات: 8، 8:50، 9:40، 10:30، زمین اصلی و دوم/ مرحله یک هشتم نهایی، ساعت مسابقات: 14، 15، 16، 17، زمین اصلی و دوم
پنجشنبه 19 آبان، مرحله یک چهارم نهایی، ساعت مسابقات 8:30، 9:30، زمین اصلی و دوم/ مرحله نیمه نهایی، ساعت مسابقات: 15:30، 16:30، زمین اصلی
جمعه 20 آبان ماه، دیدار رده‌بندی، ساعت 15، زمین اصلی/ دیدار فینال، ساعت 16، زمین اصلی/ اختتامیه و معرفی برگزیدگان

اسامی بازیکنان 23 تیم‌ ثبت‌نام شده این مسابقات به شرح زیر است:

ایران یک: عبدالمحمد میرزاعلی و آرش وکیلی

ایران دو: بهمن سالمی و علیرضا آقاجانی

ایران سه: سینا شوکتی و عباس پورعسگری

ایران چهار: ضرغام منصوری و حبیب ناصری

استرالیا یک: مارک نیکولای دیس و ایزاک کراچر

استرالیا دو: توماس هاجز و زاکری شوبرت

استرالیا سه: سولومان بوشبی و جیمز تاکن

چین یک: لایک جیانگ ها و جیا شین وو

چین دو: یان وی ونگ و چائو وی جو

چین سه: جائو شین لی و جونجی لیو

هنگ‌کنگ یک: پوئی لام وانگ و کیفانگ لام

هنگ‌کنگ دو: کایونگ وان و کینگ وانگ تسه

هند: نارش تامپرا و کریشنا راجو مودونوری

ژاپن یک: یوشومی هاسه گاوا و ماساتو کروساکا

ژاپن دو: کنسوک شوجی و جانپی ایکدا

قزاقستان یک: دیمیتری یاکوولف و سرگئی بوگاتو

قزاقستان دو: نوردوس آلداش و کریل گورین

عمان یک: احمد الحسنی و هیثام الشریکی

عمان دو: هود الجلبوبی و مازین الحشمی

قطر یک: عسام احمدمحمود و سیف الدین المجید

قطر دو: عبدالله نسیم و محمد ایهاب ذاکی

تایلند یک: سورین جونگ کلانگ و بانلو ناکپراک هنگ

تایلند دو: پیتهاک تیپجان و پوراوید تائوواتو.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا