آخرین و مهمترین اخبار سیاسی

تفاوت تیم جلیلی و پایداری، فقط رئیس مولتی میلیاردر پایداریچی‌هاست

تفاوت تیم جلیلی و پایداری، فقط رئیس مولتی میلیاردر پایداریچی‌هاست

نماینده ادوار مجلس درباره تفاوت ماهیت سیاسی پایداری و تیم جیلی گفت: به نظر من پایداری و جلیلی فقط یک تفاوت دارند رئیس پایداری مولتی میلیاردر است؛ اما جلیلی به ظاهر زاهد است البته ما در مورد درآمد‌های محصولی سوالاتی داریم که بعدا مطرح می‌کنیم.

منصور حقیقت‌پور، درباره تاثیر ائتلاف جریانات سیاسی در انتخابات، به جهت پوشاندن ضعف‌های آن‌ها به خبرنگار سیاسی منیبان گفت: خیلی از گروه‌ها امروز زیر چتر یک سری ائتلاف‌های مصنوعی پنهان شده‌اند و تلاش دارند که آرا مردم را به سمت خود بکشند و خود را دارای وزن اجتماعی و سیاسی معرفی کنند. من در یادداشتی نیز گفتم که چقدر خوب است اگر این‌ها قدرتمند هستند تا 11 اسفند هیچ ائتلافی نکنند و هر گروهی لیست خود را بدهد. ره‌پویان، پایداری، شریان، تیم قالیباف و … هر کدام لیست خود را بدهند و در انتخابات متناسب با وزنی که مردم به آن‌ها می‌دهند خود را بسنجند و بعد از انتخابات ائتلاف کنند. اگر نسبت به وزنی که در میان مردم دارند تن به ائتلاف بعد از انتخابات بدهند در این صورت انتخابات واقعی است.

فعال سیاسی اصولگرا در ادامه در رابطه با احتمال ائتلاف تیم جلیلی و جبهه پایداری اظهار کرد: ائتلاف میان جلیلی و پایداری یک ائتلاف نانوشته است و به طور طبیعی وجود دارد. از نظر مبانی فکری و سیاسی جلیلی و پایداری یکی هستند و تفاوتی میان رفتار آن‌ها دیده نمی‌شود. جلیلی دولتی در سایه درست کرده و کشور را اداره می‌کند، آقای پایداری در گود اجرایی کشور و مجلس است. چسبندگی پایداری و جلیلی خوب و قوی است لذا به نظر من نباید تفاوت معناداری میان این دو جریان پیدا کرد.

حقیقت‌پور درباره تفاوت ماهیت سیاسی پایداری و تیم جیلی گفت: به نظر من پایداری و جلیلی فقط یک تفاوت دارند رئیس پایداری مولتی میلیاردر است اما جلیلی به ظاهر زاهد است البته ما در مورد محصولی سوالاتی داریم که بعدا مطرح می‌کنیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا