آخرین و مهمترین اخبار سیاسی

تبریک رئیسی برای قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری در مسابقات جوانان جهان

تبریک رئیسی برای قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری در مسابقات جوانان جهان

رئیس‌جمهور در پیامی قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در مسابقات جوانان جهان 2023 در مکزیک را تبریک گفت.

تبریک رئیسی برای قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری در مسابقات جوانان جهان

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در پیامی ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در مسابقات جوانان جهان 2023 در مکزیک، از همه مربیان و دست‌اندرکاران این رشته ورزشی و به‌ویژه پولادمردان غیرتمند و باصلابت که با کسب مدال‌های رنگارنگ ارزشمند، اقتدار و توانمندی ایران قهرمان‌پرور را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشتند و مایه فخر و مباهات ملت ایران شدند، سپاسگزاری کرد.

متن پیام رئیس‌جمهور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با کمال مسرت، قهرمانی امیدآفرین تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در مسابقات جوانان جهان 2023 در مکزیک و به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به آحاد ملت ایران و جامعه ورزشی کشور تبریک و تهنیت می‌گویم.

از همه مربیان و دست‌اندرکاران این رشته ورزشی و به‌ویژه پولادمردان غیرتمند و باصلابت که با کسب مدال‌های رنگارنگ ارزشمند، اقتدار و توانمندی ایران قهرمان‌پرور را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشتند و مایه فخر و مباهات ملت ایران شدند، صمیمانه سپاسگزارم.

با آرزوی توفیقات روزافزون برای وزنه‌برداران عزیز، از درگاه خداوند منان، تداوم درخشش و افتخارآفرینی آنان را در دیگر میادین ورزشی خواستارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس‌جمهوری اسلامی ایران

پایان پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا