آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

تارتار: مستحق کسب سه امتیاز بودیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت که تیمش در دیدار با صنعت نفت آبادان مستحق کسب پیروزی بوده است.

اخبار ورزشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: چند موضوع را قبل از صحبت راجع به بازی باید مطرح کنم. ابتدا باید سالگرد تاسیس باشگاه با ریشه صنعت نفت را تبریک بگویم. همچنین ابراز همدردی می‌کنم با مردم زلزله‌زده شهرستان اندیکا در استان خوزستان. می‌دانم مسئولان درحال تلاش هستند ولی انتظار این است که تلاش مضاعفی وجود داشته باشد چون با شرایط آب و هوایی آنجا وضعیت خیلی سخت است. شرایط مردم این منطقه از لحاظ زندگی خوب نیست و با توجه به حضورم در مسجدسلیمان می‌دانم که چه مردم محرومی آنجا زندگی می‌کنند. برای علیرضا منصوریان هم آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم هرچه زودتر به شرایط عادی خودش برگردد.

وی درباره بازی عنوان کرد: در نیمه اول کاملا بازی را تحت کنترل داشتیم و موقعیت‌های خوبی نیز به دست آوردیم که نتوانستیم به گل برسیم. در نیمه دوم با توجه به اینکه میهمان بودیم ناخودآگاه عقب نشستیم ولی خیلی منسجم دفاع کردیم و موقعیتی به تیم خوب و با کیفیت صنعت نفت ندادیم. مزد تلاش و انسجام‌مان را گرفتیم و توانستیم سه امتیاز با ارزش در آبادان کسب کنیم.

سرمربی ذوب‌آهن درباره اینکه صنعت نفت امسال چه تغییری نسبت به سال گذشته کرده است، گفت: فکر می‌کنم نفت در ابتدای این فصل بهتر بوده است. سال گذشته نفت بازیکنان جوان و با انگیزه‌ای داشت ولی امسال نفت تیم بهتری برای شروع دارد. سال گذشته رفته رفته با اضافه شدن بازیکنان، صنعت نفتی‌ها به صدر جدول هم رسیدند. امسال نیز برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.

تارتار یادآور شد: جای هواداران در ورزشگاه خیلی خالی است و امیدوارم این ویروس منحوس کرونا ریشه‌کن شود. امیدوارم زودتر هواداران به ورزشگاه بیایند چون آن شور و شوق در ورزشگاه‌ها نیست. باید در پایان از بازیکنان تیم تشکر ویژه‌ای داشته باشم و فکر می‌کنم استحقاق این سه امتیاز را داشتیم.

انتهای پیام/

ادامه دارد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا