آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

بزرگترین رویداد تاریخ IFBB در هفتادوپنجمین سالگرد تاسیس

بزرگترین رویداد تاریخ IFBB در هفتادوپنجمین سالگرد تاسیس

فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام نوشت: فدراسیون جهانی پرورش اندام از حضور بیش از ۱۵۰۰ ورزشکار از حدود ۱۰۰ کشور در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ سانتاسوسانا خبر داد.

فدراسیون جهانی پرورش اندام(IFBB) در مطلبی که روی سایت خود منتشر کرده با اشاره به فرا رسیدن هفتاد و پنجمین سالگرد تاسیس این فدراسیون نوشت: «در سال جاری، مسابقات قهرمانی جهان در سانتاسوسانا بزرگ ترین رویدادی است که تاکنون در تاریخ ورزش ما برگزار شده است.»

در ادامه این مطلب به همزمان شدن هفتاد و پنجمین سالگرد تأسیس فدراسیون بین المللی پرورش اندام و فیتنس با برگزاری رقابت های جهانی ۲۰۲۱ اشاره شده و آمده است: «رقابتها در تمامی رده ها، مردان و زنان، جوانان و پیشکسوتان برگزار شد. با حضور بیش از ۱۵۰۰ ورزشکار از بیش از ۱۰۰ کشور، رکوردی تاریخی در عرصه رقابتهای بین المللی IFBB برجای گذاشته خواهد شد. مساله ای که نشان دهنده عظمت ورزش ما و IFBB است.»

با اعلام فدراسیون جهانی پرورش اندام به نظر می رسد رقابت های جهانی ۲۰۲۱ سانتاسوسانا یکی از باکیفیت ترین رقابت های تاریخ خواهد بود و قطعا ملی پوشان ایران هم کار دشواری برای تکرار عنوان قهرمانی خود خواهند داشت.

۲۵۶ ۲۵۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا