آخرین و مهمترین اخبار سیاسی

بخشنامه حراست دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد: رنگ های موجه بپوشید/ لاک زدن مطلقا ممنوع/ مراقب رفتار و گفتارتان باشید خارج از عرف اداری نباشد

اداکسو

به انتشار از سایت معرفت نیوز

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در واپسین روزهای دولت سیزدهم، حراست مرکزی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد، بخشنامه ای به تاریخ ۱۹ تیر ابلاغ کرده که در آن خواستار «رعایت پوشش کامل برابر موازین اسلامی و شرعی» شده است. در این بخشنامه به نیروهای حفاظت فیزیکی دستور داده شده که از همان بدو ورود با افرادی که چنین پوششی ندارند برخورد کنند.

بنا بر روایت رویداد 24، در بخش دیگری از این بخشنامه به پرسنل دستور داده شده که از «رفتار خارج از عرف اداری» خودداری کنند و همچنین دستور داده شده که «از پخش موسیقی و کلیپ و … در محیط کار خودداری کنند».

در پایان این بخشنامه به «پرسنل شریف» تذکر داده شده که در صورت عدم رعایت این «ضوابط» در مرحله اول و دوم تذکر شفاهی داده خواهد شد و در مرحله سوم به صورت کتبی تذکر داده شده و در پرونده حراستی ثبت و به کمیته انضباطی و هسته گزینش ارجاع داده خواهد شد تا «نسبت به ادامه فعالیت اداری» فرد خاطی تصمیم‌گیری شود.

دبیر شوای عالی مناطق آزاد، حجت الله عبدالملکی است که پیش از این مسئولیت، وزیر کار بود. او سخنان عجیب زیادی دارد؛ از جمله توییت معروفی که در آن نوشته بود: «با یک میلیون تومان هم می‌توان کار تولیدی کرد. حتما می‌پرسید چگونه؟ حق دارید! آموزش ندیده‌ایم!»؛ ادعای ساخت لامبورگینی توسط چند جوان ایرانی نیز از جمله سخنان معروف عبدالملکی است.

در ادامه تصویر این بخشنامه را به نقل از رویداد 24 مشاهده می کنید:

مهمترین دغدغه‌های عبدالملکی در شورایعالی مناطق آزاد روزهای پایانی دولت | لباس تنگ نپوشید، لاک نزنید و موسیقی پخش نکنید

۲۹۲۱۹

محتوای منتشر شده به صورت خودکار از رسانه ی معتبر خبرگزاری خبر آنلاین جمع اوری شده است و معرفت نیوز در قبال محتوای منتشر شده هیچ مسئولیتی ندارد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا