آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

اوسمار: برای ما خیلی مهم است که بتوانیم هم‌امتیاز استقلال شویم

به گزارش خبرگزاری ایپنا ؛ اوسمار ویرا در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۱۰۳ تهران اظهار داشت: قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم می‌خواستم بگویم تمام آنهایی که یک کاری انجام می‌دهند و صدای‌شان در رسانه به گوش می‌رسد باید کاری انجام دهند. کسانی که اوضاع مالی بهتری دارند در این روزها به دیگران کمک کنند. امیدوارم بچه‌های فوتبالی با هم کمک کنند به کسانی که در سیستان و بلوچستان در سیل گرفتار شدند.

برای ما خیلی مهم است که بتوانیم هم‌امتیاز استقلال شویم
وی در ادامه افزود: درباره دربی هم باید بگویم خیلی برایم لذتبخش است که در این بازی شرکت کنم. می‌دانم تمام کسانی که طرفدار فوتبال هستند چشم‌شان فردا به این بازی است. امیدوارم بازی خیلی قشنگی برای کسانی که در استادیوم و خانه هستند، باشند. این بازی برای قهرمانی در لیگ خیلی مهم است. برای ما خیلی مهم است که بتوانیم هم‌امتیاز استقلال شویم. همه می‌دانند بازی خیلی احساسی است، ولی ما تمرین و سعی کردیم بچه‌ها خودشان را نگه دارند و عملکرد بازی قبل‌شان را تکرار کنند. هم ما و هم حریف‌مان می‌دانیم که باید از تک تک موقعیت‌های‌مان در بازی استفاده کنیم.

در بعضی از قسمت‌های بازی باید بهتر دفاع کنیم تا حمله
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه تیمش همواره هجومی بوده است و برای بازی فردا چه برنامه‌ای دارد، گفت: درباره فوتبال باید در زمین بحث شود. در بازی باید در تیم حمله و دفاع متعادل باشد. در بعضی از قسمت‌های بازی باید بدانیم که شاید لازم باشد بهتر دفاع کنیم تا حمله، چون تیم ما هجومی است امیدواریم همینطور هم ادامه دهیم.

امیدوارم لایه‌های دفاعی استقلال را باز کنیم و گل بزنیم
اوسمار در پاسخ به این پرسش که تیم‌های جواد نکونام معمولاً عملکرد دفاعی خوبی دارند و آیا به نظرش این موضوع باعث نمی‌شود بازی جذابی از آب درنیاید و تیم پرسپولیس هم به مشکل بخورد، گفت: هر تیمی سعی می‌کنم کاری انجام دهد که برای تیمش بهتر است. استقلال یکی از دفاع‌های خوب لیگ را دارد. امیدوارم حرکت‌های هجومی ما در بازی لایه‌های دفاعی این تیم را باز کند و بتوانیم گل بزنیم.

خط دفاع ما از اولین مهاجم تا دروازه شروع می‌شود
وی در واکنش به این موضوع که تنها نگرانی هواداران بحث خط دفاعی پرسپولیس در غیاب گولسیانی و کنعانی‌زادگان است، توضیح داد: خط دفاع ما از اولین مهاجم تا دروازه شروع می‌شود. ما تیم‌مان را متعادل کردیم تا همگی با هم بتوانیم دفاع کنیم. تیم ما فقط با دو نفر دفاع وسط دفاع نمی‌کند.

۲۵۷ ۲۵۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا