آخرین و مهمترین اخبار سیاسی

اعزام هیات پارلمانی ایران به مسکو با هدف اجماع‌سازی علیه رژیم صهیونسیتی

اعزام هیات پارلمانی ایران به مسکو با هدف اجماع‌سازی علیه رژیم صهیونسیتی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و هیات همراه در ادامه رایزنی های دیپلماسی پارلمانی و با هدف اجماع سازی علیه رژیم جعلی صهیونیستی و توقف تجاوزات به غزه و ابلاغ پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به رئیس مجلس روسیه عازم مسکو شدند.

اعزام هیات پارلمانی ایران به مسکو با هدف اجماع‌سازی علیه رژیم صهیونسیتی

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، وحید جلال زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه 7 آبان ماه) در ادامه رایزنی های دیپلماسی پارلمانی و با هدف اجماع سازی علیه رژیم جعلی صهیونیستی و توقف تجاوزات به غزه مظلوم و بی دفاع و البته ابلاغ پیام محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به رئیس مجلس روسیه، عازم مسکو شد تا با مقامات این کشور به رایزنی و گفت و گو بپردازد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در همین راستا در توئیتی نوشت: این بار برای یافتن راهکارهای لازم و برای پایان دادن به جنایت قرن، عازم مسکو هستیم.

گفتنی است، وحید جلال زاده پیش از این در جریان سفری یک روزه به قطر، با احمد بن عبدالله بن زید آل محمود رئیس مجلس این کشور و اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس و دیگر مقامات قطری در راستای یافتن راهکاری جهت پایان دادن به جنایات صهیونیست ها، دیدار و گفت و گو کرده بود.

شایان ذکر است؛ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از ساعات اولیه عملیات طوفان الاقصی، بنا به وظیفه ذاتی خود، جلسات متعدد و مستمری را برای بررسی آخرین وضعیت مناطق اشغالی در فلسطین و غزه و تحلیل آنچه در حال روی دادن است، برگزار کرده و در همین راستا مسئولان دستگاه های ذیربط، نهادها و همچنین سفرای کشورهای اسلامی را جهت ارایه گزارش و رایزنی و گفتگو به کمیسیون دعوت کرده است.

سارا فلاحی و شهریار حیدری از دیگر اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در این سفر جلال زاده را همراهی می‌کنند.

پایان پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا